Як власноруч створити казку: у музеї М. Коцюбинського триває сезон дитячих майстер-класів
Творчі майстерні для учнів чернігівських шкіл продовжують свою роботу у музеї-заповіднику М. Коцюбинського. Ось і днями відбулася серія майстер-класів для четвертокласників школи № 1 м. Чернігова.
Цього разу діти познайомилися з технологією виготовлення іграшок з ниток, власноруч оздобили оригінальну джинсову оправу для улюбленого фото, навчилися із звичних матеріалів виготовляти фігурки улюблених мультперсонажів та навіть попрактикувалися у оформленні передноворічних листів, до яких вклали записки із святковими бажаннями.
На думку працівників музею, для дітей такі майстер-класи – це не лише цікаво проведений час у неформальній обстановці. Перш за все, вони сприяють розвитку уяви дитини, формування у них практичних навичок роботи з різними матеріалами, та і просто стимулюють бажання створювати власноруч нові і нові унікальні вироби.
Приємним бонусом для учнів цього дня стала екскурсія по виставці творчих робіт Олександри Дідович, що саме триває у музеї. А розповіла дітям про свої картини, ляльки, гобелени, а також історію і технологію їх створення сама майстриня, що викликало неабиякий захват у юних відвідувачів.
Дізнатися більше майстер-класи у музеї М. Коцюбинського та інші музейні послуги можна за тел.: 4-10-03.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.