УНЦПД оголошує набір на участь у тренінгу "Як впливати на місцеву владу?"
Український незалежний центр політичних досліджень оголошує набір на участь у тренінгу «Як впливати на місцеву владу?»
До участі у конкурсі запрошуються представники неурядових організацій, які надають соціальні послуги, з Чернігівської області.
Пріоритет надаватиметься організаціям, які надають соціальні послуги літнім людям, людям з інвалідністю та переселенцям.
Під час тренінгу учасники дізнаються:
· Які існують механізми впливу на місцеву владу;
· Як отримати бюджетні кошти для надання соціальних послуг;
· Як вплинути на складання та виконання місцевого бюджету;
· Які неформальні механізми впливу на владу працюють найкраще.
Тренінг відбудеться 26-27 листопада 2015 року.
Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету. Участь у тренінгу можуть взяти максимум два учасники від організації. Анкета заповнюється індивідуально кожним з учасників.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують проживання і харчування та компенсують вартість проїзду учасників. Ми можемо відшкодувати не вище другого класу та купейних квитків.
У разі виникнення питань просимо звертатися до Анастасії Красносільської. Контакти: dashkewitch@gmail.com, +38093-356-32-59
Тренінг відбувається в рамках проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями».
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.