Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 14:22:35

Про перспективи енергоефективності дізнались в Чернігові

18.11.2015   08:55Агенцiя

Як використовувати енергоефективність, щоб покращити життя собі та навіть сусідам, вже знають в Чернігівському районному центрі зайнятості після інтерактивної зустрічі 16 листопада.

У заході взяли участь близько 20 осіб, що перебувають на обліку в центрі та яких цікавить питання створення ОСББ та переваг, які вони отримають.

Причини втрати тепла в оселі та правила утеплення роз’яснювала учасникам заходу модератор тренінгу – місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

«Ми звертаємо увагу на проведення інформаційних зустрічей в центрах зайнятості для поширення знань про програми підтримки енергоефективності, які надає держава для громадян. Окрім цього, жвавий інтерес до цієї тем з боку тимчасово безробітних дає широкі можливості для самозайнятості саме в сегменті енергоефективності.
Це й надання послуг, і, можливо, розробка та впровадження енергоефективних заходів. Тому наше завдання – якомога активніше доносити актуальну інформацію до споживача, та залучати громадськість до вирішення питань енергоефективності на рівні свого помешкання та міста», – наголошує представниця ОПОРИ.

Під час зустрічі також з’ясували, навіщо потрібно ОСББ та якими засобами можна поступово покращити будинок, в якому живеш, і як при цьому зекономити. Навіть якщо немає коштів, можна провести термомодернізацію оселі за допомогою фінансової підтримки держави у вигляді компенсацій по кредитам для ОСББ.

«Присутні були задоволені проведеним семінаром та інформацією, яку вони отримали. Насамперед нові відомості будуть корисними для людей, які проживають у багатоквартирних будинках. У нас люди переважно з села, і в них мало інформації. Тому нові знання є дуже цінними, вони будуть ділитися з іншими. Тут вони дізнаються набагато більше, ніж вдома, тому що наразі без роботи й у них обмежене спілкування», – прокоментувала провідний фахівець профорієнтації Чернігівського районного центру зайнятості Тетяна Кличан.

Від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» всі зацікавлені отримали додаткову інформацію у вигляді інформаційних постерів та практичних посібників, які містять поради щодо підвищення енергоефективності у своїй оселі.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression