Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 15:41:04

Працівники прокуратури області взяли участь у тренінгу з питань стану дотримання прав дитини у місцях несвободи

10.11.2015   07:29Агенцiя

Керівник відділу ювенальної юстиції прокуратури області та ювенальний прокурор, який безпосередньо здійснює нагляд за дотриманням прав засуджених неповнолітніх у виховній колонії УДПтС України в області, взяли участь у дводенному тренінгу, проведеному в м. Луцьку на тему: «Стан дотримання прав дитини у місцях несвободи Державної пенітенціарної служби та обов’язків персоналу в світлі діяльності Національного превентивного механізму».

Тренінг відбувся за участю координатора Проектів ОБСЄ в Україні, науковців Харківського інституту соціальних досліджень, представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та представника Уповноваженого ВР України з прав людини.

Перед прокурорами під час тренінгу виступили провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов, представник Уповноваженого ВР України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина, координатор програм ЮНІСЕФ в Україні щодо захисту дітей Руслан Сірман.

У своїх виступах учасники зосередили увагу на дотриманні та впровадженні європейських норм під час відбування засудженими неповнолітніми покарання в установах ДПтС України.

Водночас навели рішення Європейського суду з прав людини, якими встановлено порушення Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також наголосили на необхідності принципового реагування у разі встановлення таких фактів. 

Учасники тренінгу обговорили також роль прокурорів у забезпеченні прав дитини в місцях несвободи, реалізації національного превентивного механізму у сфері попередження катувань та інших форм жорстокого поводження, а також забезпечення соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в місцях позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!!

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!! 15:40

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

На Чернігівщині стартував Всеукраїнський проєкт з проведення спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15:36

З метою належного виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні розроблено План проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів і студентів у 2023/2024 навчальному році «Пліч-о-пліч».

Чернігівські поліцейські затримали двох громадян, які запустили феєрверк: відкрито кримінальне провадження 14:35

Попри усі заборони у період дії воєнного стану двоє мешканців Чернігова (45-річний чоловік та 40-річна жінка) вночі запустили феєрверк у сквері на вулиці Івана Мазепи у Чернігові. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.

Про участь іноземних партнерів у відбудові Чернігівщини – Костянтин Мегем в етері марафону «Суспільне. Спротив» 14:01

До відбудови Чернігівської області наразі активно долучаються дві країни – Франція (з регіоном Іль-де-Франс укладено Меморандум про співпрацю), та Латвія. Вони підтримують Чернігівщину з перших днів після звільнення від окупантів.

Плече підтримки ЮНІСЕФ: результати і перспективи співпраці на ЧернігівщиніПлече підтримки ЮНІСЕФ: результати і перспективи співпраці на Чернігівщині 13:42

Відновлення 25 закладів освіти (21 ЗДО, 2 ЗСО та 2 ліцеї); розвиток молодіжного потенціалу UPSHIFT і цифрової платформи Ureport; створення молодіжних центрів; підсилення технічної бази навчальних закладів; зміцнення потенціалу робітників сфери освіти; заняття для дітей онлайн/офлайн – все це у планах ЮНІСЕФ з відновлення Чернігівської області на 2024 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини