Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 23:35:11

Працівники прокуратури області взяли участь у тренінгу з питань стану дотримання прав дитини у місцях несвободи

10.11.2015   07:29Агенцiя

Керівник відділу ювенальної юстиції прокуратури області та ювенальний прокурор, який безпосередньо здійснює нагляд за дотриманням прав засуджених неповнолітніх у виховній колонії УДПтС України в області, взяли участь у дводенному тренінгу, проведеному в м. Луцьку на тему: «Стан дотримання прав дитини у місцях несвободи Державної пенітенціарної служби та обов’язків персоналу в світлі діяльності Національного превентивного механізму».

Тренінг відбувся за участю координатора Проектів ОБСЄ в Україні, науковців Харківського інституту соціальних досліджень, представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та представника Уповноваженого ВР України з прав людини.

Перед прокурорами під час тренінгу виступили провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов, представник Уповноваженого ВР України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина, координатор програм ЮНІСЕФ в Україні щодо захисту дітей Руслан Сірман.

У своїх виступах учасники зосередили увагу на дотриманні та впровадженні європейських норм під час відбування засудженими неповнолітніми покарання в установах ДПтС України.

Водночас навели рішення Європейського суду з прав людини, якими встановлено порушення Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також наголосили на необхідності принципового реагування у разі встановлення таких фактів. 

Учасники тренінгу обговорили також роль прокурорів у забезпеченні прав дитини в місцях несвободи, реалізації національного превентивного механізму у сфері попередження катувань та інших форм жорстокого поводження, а також забезпечення соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в місцях позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток 14:10

З 25 березня по 29 червня на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова заборона щодо вилову водних біоресурсів.

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни 14:04

За матеріалами Служби безпеки України Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА 13:47

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичного домогосподарства Чернігівської області 2019 році зросли порівняно з 2018 роком на 15% та становили 11180 грн (в Україні – 12118 грн).

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві 13:38

Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.