Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:57:48

Обмін досвідом між позашкільниками області триває

03.11.2015   08:09Агенцiя

За ініціативи Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва і за сприяння Управління освіти і науки Чернігівської ОДА 30 жовтня відбувся комплексний методичний виїзд до Менського району з проблеми «Виховання патріотичних цінностей – пріоритетне завдання сучасного навчально- виховного закладу в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Працівниками Палацу були підготовлені цікаві та змістовні виступи для педагогів чотирьох категорій: вчителів початкових класів та вихователів ГПД, класних керівників 5-8 класів, класних керівників 9-11 класів, заступників директорів із виховної роботи, керівників гуртків та педагогів-організаторів навчальних закладів Менського району.

Враховуючи актуальність питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді, для педагогів Менщини були проведені лекції про формування національного самовизначення та самосвідомості особистості засобами різних видів мистецтв, нових педагогічних технологій.

З метою поширення інформації про Європейський Союз та активного залучення учнів до створення та діяльності шкільних євроклубів методистами Палацу були надані практичні рекомендації по їх створенню на базі навчально-виховних закладів.

До уваги вчителів була представлена мультимедійна презентація про особливості виховання активної громадянської позиції вихованців Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, проведений детальний аналіз заходів, акцій та проектів, які відбулися у закладі. Учасникам заходу надані практичні рекомендації щодо формування якостей громадянина, патріота, інтелектуально – розвиненої, морально зрілої особистості.

Особливе захоплення викликали майстер-класи із декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: «Виготовлення сувенірів із солоного тіста», «Плямографія».

Під час творчої зустрічі з педагогами Менського Центру дитячої та юнацької творчості, Березнянського Будинку дитячої та юнацької творчості, відбувся цікавий обмін досвідом. Освітяни-позашкільники розповіли про свої досягнення, обговорили актуальні питання навчання та виховання молодого покоління в дусі патріотизму в умовах роботи ПНЗ.

На сьогодні дуже актуальним є питання співпраці між педагогами – позашкільниками області, конструктивного діалогу між ними, про що свідчать тільки позитивні відгуки учасників семінару, які відзначили високий професіоналізм педагогів Палацу, їх творчість та самовіддачу. Покладаємо  надію на те, що подібний обмін досвідом стане доброю традицією традицією.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).