Відбулося чергове заняття навчально-тренінгового центру для працівників дитячих бібліотек області
Чергове заняття навчально-тренінгового центру для працівників дитячих бібліотек області, що діє на базі Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М.Островського, проводилось нещодавно спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К. Ушинського (ОІППО) і присвячувалось актуальній і важливій темі – співпраці дитячих і шкільних бібліотек в сучасному інформаційно-освітньому просторі.
В роботі центру взяли участь заступники директорів ЦБС по роботі з дітьми, працівники шкільних бібліотек м.Чернігова та Ріпкинського району. Основні сучасні напрямки співпраці шкільних і дитячих бібліотек Чернігівщини окреслили директор ОДБ ім. М.Островського – Т. Клюй та методист ОІППО ім. К. Ушинського – Л. Бурцева.
Учасники заняття прослухали ділові консультації з елементами тренінгу, навчалися створювати віртуальні книжкові виставки та буктрейлери. Цікавим практичним досвідом поділилися Є. Гнатів (Прилуцька міська бібліотека для дітей) та Л. Карпич (Бахмацька РДБ).
Бібліотекарі області познайомилися з досвідом створення на базі ОДБ ім. М. Островського бізнес-школи «Мільйон – це просто» для учнів м.Чернігова; з новим проектом «Діти й Інтернет»; з умовами VI обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України».
Сувенірами та цінними подарунками від Чернігівського обласного відділення УБА, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, та спонсорів були нагороджені переможці II обласного фотоконкурсу «Читають діти…»
Виклики сучасності свідчать – Україна не може бути успішною державою без нового читаючого покоління, а дитячі та шкільні бібліотеки відповідають за надання дітям якісної і безпечної літератури та безпечного Інтернету, засобами книги і читання намагаються на краще змінити світ дитинства.
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.