Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 16:45:24

Соціальний супровід сімей опікунів, піклувальників, соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

16.10.2015   09:44Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар для спеціалістів районних та міських Чернігова, Ніжина, Прилук центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить в Центрі перепідготовки та підвищення 15-16 жовтня.

У відкритті заходу взяли участь директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот та заступник директора Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Старовойт.

У своїх виступах вони охарактеризували наявний стан, проблеми та перспективи розвитку сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учасники семінару розглянуть актуальні аспекти діяльності служб у справах дітей, щодо функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; нормативно-правове регулювання питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Під час практичних занять та тренінгів фахівці служб опрацьовуватимуть особливості роботи соціальних працівників з дітьми підліткового віку; підходи до налагодження спілкування з дитиною (покарання «за» і «проти») та шукатимуть шляхи підвищення ефективності здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Також в рамках зазначеного навчання відбудеться тематична зустріч «Застосування новел антикорупційного законодавства як необхідний чинник до зростання доброчесності», яку проведе Сергій Гула – аналітик Transparency International Україна, член Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України, адвокат.

Останні новини Чернігівщини

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада 15:05

1 червня відбулась розширена міжвідомча нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги 14:58

1 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:49

У Чернігівській області +7 випадків коронавірусної інфекції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини