Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 04:19:56

Міліція профілактувала серед підлітків явище торгівлі людьми

02.10.2015   09:54

Працівники кримінальної міліції у справах дітей та відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, провели спільну профілактичну зустріч з вихованцями центру соціальної реабілітації для дітей у Чернігові.

Працівники міліції застерегли підлітків від найбільш типових необачних дій, здатних призвести до потрапляння людини у різні види рабства - як сексуального, так і трудового.

Під час бесіди правоохоронці продемонстрували профілактичний відеофільм, де чітко змальовано весь механізм перетворення вільної людини на жертву сучасних работоргівців. Героїні стрічки - двоє дівчат, які прагнули «красивого» життя і через те ставилися некритично до сумнівних пропозицій, а зрештою (зусиллями близьких родичів!) були вивезені за кордон з метою продажу у рабство.

Після перегляду настільки промовистого відеоряду представник відділу БЗПТЛ Сергій Данич прокоментував дії кожного персонажу стрічки та розповів про відповідальність, яка настає відповідно до чинного законодавства. Також він відповів на всі поставлені підлітками запитання і передав слухачам посібник з протидії торгівлі людьми.

Здобувши початковий матеріал, підлітки з ініціативи працівників міліції вже самі поринули у тематичні роздуми. Старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Наталія Юріна провела з ними гру «Фото-фішка», під час якої діти мали самостійно оцінити перспективи розвитку ситуації, зображеної на запропонованому малюнку. Також вихованці закладу висловлювали свої думки стосовно того, як і чому слід уникати негативних зразків поведінки, зображених на малюнках, і чи містять вони небезпеки подальшого потрапляння персонажів у сексуальне чи трудове рабство.

Для закріплення матеріалу була проведена гра «Вірно чи хибно», в ході якої юнаки та дівчата продемонстрували добре засвоєння та усвідомлення розглянутого матеріалу. Вони дали чіткі правильні відповіді на твердження, що стосуються попередження торгівлі людьми. Вихованці центру соціальної реабілітації погодились з тим, що довіра в таких питаннях не може бути остаточною, а будь-які підозри та сумніви мають максимально ґрунтовно перевірятись, адже ціною легковажності може стати свобода і безпека людини, а нерідко - і її життя.

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.