Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 06:58:07

У прокуратурі Чернігівської області відбулися навчально-методичні семінари

26.09.2015   06:46Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбулися навчально-методичні семінари «Оскарження прокурором судових рішень у кримінальних провадженнях в апеляційному та касаційному порядку» та «Реформування органів прокуратури України в умовах дії Закону України «Про прокуратуру».

У заході прийняла участь секретар судової палати з кримінальних справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Щепоткіна В.В., яка поінформувала присутніх про особливості оскарження судових рішень в апеляційній та касаційній інстанціях.

Також обговорено проблемні питання оскарження рішень суду, застосування закону України про кримінальну відповідальність.

Питання реформування органів прокуратури обговорено на іншому семінарі «Реформування органів прокуратури України в умовах дії Закону України «Про прокуратуру».

Висвітлено особливості роботи органів прокуратури в умовах дії нового Закону України «Про прокуратуру». Поінформовано про порядок проведення   2 етапу конкурсу на посади керівників та прокурорів місцевих прокуратур.

У семінарах прийняли участь прокурори районного рівня, стажисти та працівники зі стажем роботи в органах прокуратури до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ