Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:20:12

У прокуратурі Чернігівської області відбулися навчально-методичні семінари

26.09.2015   06:46Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбулися навчально-методичні семінари «Оскарження прокурором судових рішень у кримінальних провадженнях в апеляційному та касаційному порядку» та «Реформування органів прокуратури України в умовах дії Закону України «Про прокуратуру».

У заході прийняла участь секретар судової палати з кримінальних справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Щепоткіна В.В., яка поінформувала присутніх про особливості оскарження судових рішень в апеляційній та касаційній інстанціях.

Також обговорено проблемні питання оскарження рішень суду, застосування закону України про кримінальну відповідальність.

Питання реформування органів прокуратури обговорено на іншому семінарі «Реформування органів прокуратури України в умовах дії Закону України «Про прокуратуру».

Висвітлено особливості роботи органів прокуратури в умовах дії нового Закону України «Про прокуратуру». Поінформовано про порядок проведення   2 етапу конкурсу на посади керівників та прокурорів місцевих прокуратур.

У семінарах прийняли участь прокурори районного рівня, стажисти та працівники зі стажем роботи в органах прокуратури до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини