Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 квітня, 12:59:04

Можливості застосування засобів нових медіа у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

18.09.2015   06:33Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар щодо застосування засобів нових медіа у роботі працівників органів державної влади та місцевого самоврядування проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

ахід проводиться для спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, на яких покладено обов’язки щодо зв’язків зі ЗМІ, та начальників відділів (секторів) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрацій.

Впродовж дня державні службовці візьмуть участь у тренінгу, під час якого розглядатимуться  можливості нових медіа для сучасної державної служби, відпрацьовуватимуться засоби ефективного використання сучасних інструментів медіа  та практичні навички роботи з медіа. Учасники тренінгу дізнаються про особливості практичного піару в роботі державного службовця, ознайомляться з основними інструментами його застосування, методами створення ефективної піар-стратегії, спілкування зі ЗМІ та організації PR-діяльності власними силами. Також увага слухачів звертатиметься на питання брендінгу в державній службі, що охоплюватимуть поняття бренду державної служби як такого, способи побудови бренду, іміджу та репутації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:19

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 8 пожеж та 1 іншу небезпечну подію. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

30 нових робочих місць у Ніжині: спільний проєкт ЄС та UNDP 10:10

Ніжин, Україна, 9 квітня 2024 — У місті Ніжин Чернігівської області відкрилося новостворене виробництво з пошиття одягу. Тут зможуть знайти роботу близько 30 мешканців Ніжинської громади, зокрема і внутрішньо переміщені особи.

На Чернігівщині росіяни вбили чоловіка, який віз продукти мешканцям прикордоння: поліція документує воєнний злочин 09:13

Російська армія прицільно обстріляла цивільний автомобіль мешканця Новгорода-Сіверського, який доставляв продукти харчування у прикордонні населені пункти. Внаслідок обстрілу загинув мирний чоловік 1990 року народження.

 У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян

У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян 08:29

Упродовж січня-березня 2024 року на адресу Чернігівської обласної державної адміністрації надійшло 2580 звернень (4502 - у відповідному періоді 2023 року, тобто -43%), з них: 2559 – індивідуальних та 21 колективне. Загальна кількість громадян (з урахуванням колективних звернень), що звернулись до облдержадміністрації – 4228.

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту 08:26

Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини