Учні чернігівської школи №17 дізнались про засади енергозбереження
Інформаційна зустріч «Енергозбереження – що і від кого залежить» відбулася 17 вересня з учнями Чернігівської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 I–III ступенів.
![](/uploads/11515-m.jpg)
Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 учнів та викладачі.
Бесіду з елементами інтерактивного заняття та подальшим обговоренням проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець, яка попередньо була запрошена шкільним психологом – Наталією Ющенко.
Наталія Висіканець розпочала обговорення з питання використання альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів.
«Учні повинні концентрувати власну увагу не тільки на іграх і відпочинку, а й на важливих сьогодні поняттях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги в цьому сприйнятливому віці можна в майбутньому отримати небайдужих та активних громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – переконує Наталія Висіканець.
Учасникам було роз’яснено особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та ролі кожного громадянина в цьому процесі. Після отриманої інформації учні змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.
Окрім визначення особливостей енергозбереження та активного обговорення пов’язаних з цим питань, всі учасники заходу отримали буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть показати своїм друзям та батькам, повернувшись з занять.
Марія Стронська
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.