Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 квітня, 12:30:33

Учні чернігівської школи №17 дізнались про засади енергозбереження

17.09.2015   16:50Агенцiя

Інформаційна зустріч «Енергозбереження – що і від кого залежить» відбулася 17 вересня з учнями Чернігівської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 I–III ступенів.

Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 учнів та викладачі.

Бесіду з елементами інтерактивного заняття та подальшим обговоренням проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець, яка попередньо була запрошена шкільним психологом – Наталією Ющенко.

Наталія Висіканець розпочала обговорення з питання використання альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів.

«Учні повинні концентрувати власну увагу не тільки на іграх і відпочинку, а й на важливих сьогодні поняттях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги в цьому сприйнятливому віці можна в майбутньому отримати небайдужих та активних громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – переконує Наталія Висіканець.

Учасникам було роз’яснено особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та ролі кожного громадянина в цьому процесі. Після отриманої інформації учні змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

Окрім визначення особливостей енергозбереження та активного обговорення пов’язаних з цим питань, всі учасники заходу отримали буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть показати своїм друзям та батькам, повернувшись з занять.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:19

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 8 пожеж та 1 іншу небезпечну подію. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

30 нових робочих місць у Ніжині: спільний проєкт ЄС та UNDP 10:10

Ніжин, Україна, 9 квітня 2024 — У місті Ніжин Чернігівської області відкрилося новостворене виробництво з пошиття одягу. Тут зможуть знайти роботу близько 30 мешканців Ніжинської громади, зокрема і внутрішньо переміщені особи.

На Чернігівщині росіяни вбили чоловіка, який віз продукти мешканцям прикордоння: поліція документує воєнний злочин 09:13

Російська армія прицільно обстріляла цивільний автомобіль мешканця Новгорода-Сіверського, який доставляв продукти харчування у прикордонні населені пункти. Внаслідок обстрілу загинув мирний чоловік 1990 року народження.

 У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян

У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян 08:29

Упродовж січня-березня 2024 року на адресу Чернігівської обласної державної адміністрації надійшло 2580 звернень (4502 - у відповідному періоді 2023 року, тобто -43%), з них: 2559 – індивідуальних та 21 колективне. Загальна кількість громадян (з урахуванням колективних звернень), що звернулись до облдержадміністрації – 4228.

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту 08:26

Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини