Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:11:55

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу

11.09.2015   07:35Агенцiя

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, а також обговорено шляхи реалізації законопроектів у даній сфері.

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І.М. Жмакою та заступником начальника Головного територіального управління юстиції в області – начальником управління державної реєстрації В.В. Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації В.В. Чернишом в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проведено зустріч за «круглим столом», в ході якої обговорені питання змін до Конституції України в частині децентралізації, перерозподілу функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, виконання повноважень державного реєстратора прав з видачі та прийому документів адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, а також детально обговорено діюче законодавство та законопроекти, в даних сферах.

Присутнім на заході керівникам апаратів райдержадміністрацій та керуючим справами виконавчих апаратів міських рад були надані детальні роз’яснення щодо подальших перспектив пов’язаних з перерозподілом функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, передачі таких функцій органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, наголошено на необхідності ефективної роботи з підготовки до прийняття таких функцій, налагодження співпраці з територіальними управліннями юстиції з вказаних питань.

Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях визначеної діючим законодавством процедури державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації прав, процедури державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання інформації з реєстрів, доступу до них, а також запровадження онлайн сервісів у сфері державної реєстрації.

Окремо, присутнім було вказано, що 25 вересня 2015 року спливає строк подачі юридичними особами відомостей про свого кінцевого беніфіціарного власника (контролера) юридичної особи, а також ознайомлено з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Учасниками заходу обговорено існуючі законопроекти у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, окреслено коло проблемних питань, що можуть виникати в ході реалізації таких законопроектів та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

За результатами обговорень учасниками вирішено забезпечити ефективну співпрацю з метою реалізації визначених реформ у сфері державної реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці 07:58

Поліцейські оперативно розшукали та затримали чоловіка, який підозрюється у відкритому заволодінні золотим ланцюжком у магазині в центрі Чернігова.