Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 липня, 16:30:38

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу

11.09.2015   07:35Агенцiя

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, а також обговорено шляхи реалізації законопроектів у даній сфері.

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І.М. Жмакою та заступником начальника Головного територіального управління юстиції в області – начальником управління державної реєстрації В.В. Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації В.В. Чернишом в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проведено зустріч за «круглим столом», в ході якої обговорені питання змін до Конституції України в частині децентралізації, перерозподілу функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, виконання повноважень державного реєстратора прав з видачі та прийому документів адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, а також детально обговорено діюче законодавство та законопроекти, в даних сферах.

Присутнім на заході керівникам апаратів райдержадміністрацій та керуючим справами виконавчих апаратів міських рад були надані детальні роз’яснення щодо подальших перспектив пов’язаних з перерозподілом функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, передачі таких функцій органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, наголошено на необхідності ефективної роботи з підготовки до прийняття таких функцій, налагодження співпраці з територіальними управліннями юстиції з вказаних питань.

Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях визначеної діючим законодавством процедури державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації прав, процедури державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання інформації з реєстрів, доступу до них, а також запровадження онлайн сервісів у сфері державної реєстрації.

Окремо, присутнім було вказано, що 25 вересня 2015 року спливає строк подачі юридичними особами відомостей про свого кінцевого беніфіціарного власника (контролера) юридичної особи, а також ознайомлено з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Учасниками заходу обговорено існуючі законопроекти у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, окреслено коло проблемних питань, що можуть виникати в ході реалізації таких законопроектів та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

За результатами обговорень учасниками вирішено забезпечити ефективну співпрацю з метою реалізації визначених реформ у сфері державної реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини