Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:52:33

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу

11.09.2015   07:35Агенцiя

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, а також обговорено шляхи реалізації законопроектів у даній сфері.

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І.М. Жмакою та заступником начальника Головного територіального управління юстиції в області – начальником управління державної реєстрації В.В. Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації В.В. Чернишом в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проведено зустріч за «круглим столом», в ході якої обговорені питання змін до Конституції України в частині децентралізації, перерозподілу функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, виконання повноважень державного реєстратора прав з видачі та прийому документів адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, а також детально обговорено діюче законодавство та законопроекти, в даних сферах.

Присутнім на заході керівникам апаратів райдержадміністрацій та керуючим справами виконавчих апаратів міських рад були надані детальні роз’яснення щодо подальших перспектив пов’язаних з перерозподілом функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, передачі таких функцій органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, наголошено на необхідності ефективної роботи з підготовки до прийняття таких функцій, налагодження співпраці з територіальними управліннями юстиції з вказаних питань.

Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях визначеної діючим законодавством процедури державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації прав, процедури державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання інформації з реєстрів, доступу до них, а також запровадження онлайн сервісів у сфері державної реєстрації.

Окремо, присутнім було вказано, що 25 вересня 2015 року спливає строк подачі юридичними особами відомостей про свого кінцевого беніфіціарного власника (контролера) юридичної особи, а також ознайомлено з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Учасниками заходу обговорено існуючі законопроекти у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, окреслено коло проблемних питань, що можуть виникати в ході реалізації таких законопроектів та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

За результатами обговорень учасниками вирішено забезпечити ефективну співпрацю з метою реалізації визначених реформ у сфері державної реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».