Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:42:30

Свято 1 вересня у школі № 1

02.09.2015   07:41

Свято Першого дзвоника у загальноосвітній школі №1 традиційно зібрало учнів і вчителів, гостей у Літньому театрі міського Парку культури та відпочинку.

Привітати колектив загальноосвітнього навчального закладу завітали голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Ігор Вдовенко та начальник управління освіти міськради Володимир Купріяненко.

На святі зі своїм колективом попрощалася Людмила Геращенко, яка очолювала школу упродовж 26 років, а її педагогічна діяльність розпочалася у 1968 році. Л.Геращенко висловила вдячність учням, колегам, батьківському колективу за підтримку і допомогу. "Я дуже намагалася, щоб попри всі непорозуміння, ми завжди залишалися друзями. Я щаслива, що у мене було це життя", - сказала педагог.

Міський голова представив нового директора школи Ольгу Шелест, яка є випускницею школи №1 і свою професійну діяльність пов'язала із навчальним закладом. Л.Геращенко передала символічний ключ від школи своїй наступниці. О.Шелест зауважила, що Людмила Вікторівна створювала "зразок нової української школи – навчального закладу, що не просто дає певну суму знань, а формує вільну і мислячу особистість".

О.Соколов відзначив, що у Чернігові й області перша школа має імідж однієї із найпрестижніших. Вона "постачає" переможців різноманітних конкурсів та олімпіад. "Перша дає завжди якісні знання", - наголосив керівник обласного центру Чернігівщини.

Всього у школах Чернігова сьогодні розпочали навчання понад 25,5 тис. учнів. Кількість перших класів у загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру зросла на 7 – до 99 (цього року у чернігівських школах на 200 першокласників більше, аніж торік).

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».