Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 17:42:33

Першовересневий дзвоник продзвенів цього року і за гратами колоній Чернігівської області

01.09.2015   17:32Агенцiя

В новому навчальному році в установах виконання покарань Чернігівської області за шкільні парти сіли 123 засуджені особи

Адміністрації колоній та слідчого ізолятора створюють всі необхідні умови для навчання засуджених, яким надається можливість користуватися підручниками, додатковою літературою, навчально-письмовим приладдям. Обладнані навчальні класи, працюють бібліотеки, придбані навчальні таблиці, географічні карти, портрети видатних діячів.

Вчителі, маючи досвід роботи з різним контингентом учнів, професійно володіють засобами, методами і прийомами виховного впливу.

Перший дзвоник пролунав для неповнолітніх ув`язнених Чернігівського СІЗО. П`ятеро неповнолітніх юнаків, керівництво слідчого ізолятора та представники управління ДПтС України в Чернігівській області вітали святковими квітами вчителів та директора Чернігівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи № 1 Моісеєву Наталію Олександрівну.

Свято пройшло і в Чернігівській виправній колонії (№ 44). За традицією День знань було проведено в клубі установи. Зусиллями засуджених жінок був підготовлений святковий концерт. Учасниці концерту порадували гостей співами, танцями, декламуванням поезій. Окрім поетичних талантів, учениці школи продемонстрували  і неабияке артистичне обдарування. Акторки-аматорки були дуже переконливими в жартівливих сценках зі шкільного життя.

Шкільну лінійку Прилуцької виховної колонії відкрили під звучання Державного гімну України і перетворилася вона на справжнє святкове дійство – учні декламували вірші, співали пісні, присвячені школі та знанням. У гості до вихованців установи завітав з виступом творчий колектив підшефного управлінню дитячого будинку «Сонечко». Випускники, а їх в цьому навчальному році – 25, вручили  малятам подарунки та солодощі. Право першого дзвоника було надано учню одинадцятого  класу, мешканцю Криму, Ахмеду Т.

З напутнім словом до засуджених юнаків звернулись гості – прилуцький міській голова Дмитро Барнаш, інспектор управління освіти Прилуцької міської ради Тетяна Гуляєва, колишній директор школи колонії Віктор Лебідь.

Після закінчення урочистої лінійки учні відправились на свій перший святковий урок «Хай квітне щаслива моя Україна», на якому малювали дивовижні куточки свого рідного краю, декламували власні вірші, зізнавалися в любові до України.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини