Сергій Березенко привітав чернігівців з Днем знань. ФОТОрепортаж
У День знань, народний депутат України Сергій Березенко відвідав навчальні заклади Чернігова.
На святі Першого дзвоника у школі №27 народний депутат привітав вчителів, учнів та батьків зі святом, побажав успіхів та досягнень у навчанні та спорті. Школа тепер має мале футбольне поле, у встановленні якого допоміг Сергій Березенко, тож без спортивних перемог не обійтися. За його словами до Ради регіонального розвитку звернулися батьки учнів школи, і тепер їх дітям є де ганяти м’яч.
- Чому саме 27-а школа? Так сталося, що нам надійшло звернення звідси про допомогу і ми в рамках роботи Ради регіонального розвитку відгукнулися на прохання, - пояснив народний депутат.
За його словами, коли майданчик був добудований, постало інше питання. Йде осінь і як відомо, у цю пору року темнішає рано. То ж було вирішено встановити ще й освітлення, щоб молодь могла грати і ввечері, а батьки не турбувалися про її безпеку.
До речі на свято Сергій Березенко прийшов не з пустими руками, а до нового футбольного майданчика з освітленням подарував ще й новенькі м’ячі.
Наступним місцем, куди завітав народний обранець став дитячий садочок № 62 «Олеся». І тут не обійшлося без добрих справ. Дізнавшись, що садочку потрібні нові меблі та ремонт приміщень та подвір’я, Сергій Березенко посприяв виділенню коштів на покращення матеріально-технічного стану дошкільного навчального закладу.
Проте подарунки на перше вересня отримують не лише діти та школярі. Народному депутату вихованці дитсадочку подарували картину, яку вони зробили власноруч, а вдячні батьки нагородили Сергія Березенка подякою батьківського комітету. Також малеча підготувала кілька віршів та пісень, якими і порадувала гостя.
Мало хто знає, але й народний депутат Сергій Березенко колись займався музичним мистецтвом, а саме грав на скрипці. Саме тому він приділив особливу увагу Чернігівській дитячій музичній школі № 1.
Нардеп поспілкувався із персоналом закладу та розповів про свої плани на майбутнє.
- До наступного року спільно з містом ми плануємо добудувати корпус. Він буде досить великий і дасть можливість створити більше класів і розмістити більше талановитих дітей, - зазначив Сергій Березенко.
На сьогодні у музичній школі навчається більше 600 учнів.
Також депутат зізнався, що спільно з Радою регіонального розвитку було зроблено замовлення на декілька дорого вартісних народних інструментів – бандур. На сьогодні в Україні виготовляють бандури тільки у Львівській майстерні і це дуже тривалий процес. Але Березенко впевнений, що до кінця цього року школа отримає обіцяні інструменти.
Тож сьогодні, 1 вересня, хтось провів своїх дітей перший раз у перший клас, хтось вперше пішов до садочку, школи, вищого навчального закладу чи коледжу, а Сергій Березенко вперше зустрівся з чернігівцями в якості народного депутата.
Олена Михайленко
PR
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.




















