Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:38:53

159 першокурсників чернігівського ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою проголосили урочисту обіцянку ліцеїста

01.09.2015   12:28Агенцiя

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

159 першокурсників проголосили Урочисту обіцянку суворо дотримуватися правил поведінки ліцеїста та гідно нести горде ім’я вихованця Чернігівського ліцею. Серед «новобранців» ліцею діти позбавлені батьківського піклування та опіки, діти сироти, а також діти учасників антитерористичної операції.

Зі словами привітань звернувся начальник ліцею полковник запасу Микола Шпак, який висловив щиру вдячність місцевим органам влади, офіцерам-вихователям, батькам - усім тим, хто надає допомогу, підтримує і відстоює право на функціонування і розвиток ліцею. А своїм вихованцям побажав успіхів у навчанні та  спраги до знань.

За пропозицією Миколи Шпака присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про випускників ліцею, які загинули у зоні АТО в Донецькій і Луганській областях.

З початком нового навчального року особовий склад ліцею також привітали представники місцевої влади,   випускники ліцею різних років, рідні та близькі, ветерани та офіцери-вихователі ліцею. Наприкінці урочистого зібрання для ліцеїстів пролунав Перший дзвоник.

Слід зазначити, що у Збройних Силах України на сьогодні проходить службу офіцерами понад 1000 вихованців ліцею, багато з яких беруть участь у антитерористичній операції. Також 120 цьогорічних випускників навчального закладу вступили на навчання до військових вишів.


Григорій Мазур

 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».