Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 22:23:50

Інтенсивний триденний навчальний курс "Школа Активних Громад"

31.08.2015   15:58Агенцiя

Школа Активних Громад - це інтенсивний триденний навчальний курс для громадських активістів, присвячений питанням створення територіальних громад, проведення кампаній мирних протестів, як форми відстоювання прав та свобод громадян, просування громадських ініціатив у медіа та Інтернет, забезпеченню безпеки в Інтернеті при проведенні кампаній просування громадських ініціатив, вивченню досвіду громадської діяльності в Україні, США, Словаччині та ін. державах.

У рамках Школи окрема увага буде приділятися питанням децентралізації влади та організації ефективного місцевого самоврядування.
Взяти участь у Школі можуть активісти, робота яких пов’язана зі активізацією громад. Подати заявку можуть представники ЗМІ, які висвітлюють теми розвитку місцевого самоврядування, децентралізації влади, утворення місцевих/територіальних громад, відстоювання прав та свобод громадян.

Заявки також приймаються від студентів старших курсів (починаючи з 3 курсу) і випускників, зацікавлених у тематиці Школи Активних Громад.
Відбір учасників обмежений територіально – Чернігів та Чернігівська область.

Школа Активних Громад включає такі теми:
·      Децентралізація в Україні – принципи, законодавство, механізми.
·      Досвід громадської діяльності в США, Словаччині та ін. країн
·      Досвід громадської діяльності в Україні на прикладі Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»
·      PR-інструменти у просуванні громадських ініціатив
·      Робота громадських активістів зі ЗМІ
·      Використання можливостей Інтернет: робота з соцмережами
·      Безпека у мережі Інтернет

У рамках Школи пройде ігрове моделювання «Децентралізація». Ведучий: Андрій Єрьоменко, політолог, соціолог. За допомогою моделювання учасники Школи спрогнозують головні тенденції і процеси децентралізації влади в Україні, вплив на децентралізацію політичних, соціально-економічних, суспільних факторів, фактору військової агресії, вплив міжнародних інститутів.

Заняття проводитимуть експерти:  Олександра Скиба – перший заступник голови, керівник проектів Інституту "Республіка", Андрій Сільченко – експерт з питані безпеки, Голова правління ГО «Унікальна Держава», Іван Омелян – Голова Центру підтримки молодіжних ініціатив, Сергій Слинько – громадський активіст, представник Центру Реформ, Дмитро Лазаренко –PR-менеджер Інституту Республіка, тренер-консульстант з маркетингових комунікацій, PR, ігротехнологій та системного моделювання.

Для проходження конкурсу на право участі для активістів Чернігова та області у Школі Активних Громад необхідно заповнити онлайн анкету:
https://docs.google.com/forms/d/1AWDmoasmlCBr9d6PkeiLMF9yT3V3H0tOsTsjMIsBwDU/viewform?c=0&w=1

Анкета повинна бути отримана Інститутом Республіка до 02 вересня 2015 24:00 (GMT + 3).
 
Умови участі в Школі Громадського Активізму:
Організатори забезпечують проживання, харчування учнів Школи.
Транспортні витрати - компенсуються
Всі учасники одержать методичні матеріали.
 
Школа Громадського Активізму  проходитиме з 4 по 6 вересня 2015 р.у  м. Чернигів, Україна.
 
У разі виникнення питань Ви можете звернутися в Інститут Республіка електронною поштою: secretariat.zmp@gmail.com або за телефоном: 098-048-89-47, 097-394-32-15.
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.