Інтенсивний триденний навчальний курс "Школа Активних Громад"
Школа Активних Громад - це інтенсивний триденний навчальний курс для громадських активістів, присвячений питанням створення територіальних громад, проведення кампаній мирних протестів, як форми відстоювання прав та свобод громадян, просування громадських ініціатив у медіа та Інтернет, забезпеченню безпеки в Інтернеті при проведенні кампаній просування громадських ініціатив, вивченню досвіду громадської діяльності в Україні, США, Словаччині та ін. державах.
![](/uploads/487-m.jpg)
У рамках Школи окрема увага буде приділятися питанням децентралізації влади та організації ефективного місцевого самоврядування.
Взяти участь у Школі можуть активісти, робота яких пов’язана зі активізацією громад. Подати заявку можуть представники ЗМІ, які висвітлюють теми розвитку місцевого самоврядування, децентралізації влади, утворення місцевих/територіальних громад, відстоювання прав та свобод громадян.
Заявки також приймаються від студентів старших курсів (починаючи з 3 курсу) і випускників, зацікавлених у тематиці Школи Активних Громад.
Відбір учасників обмежений територіально – Чернігів та Чернігівська область.
Школа Активних Громад включає такі теми:
· Децентралізація в Україні – принципи, законодавство, механізми.
· Досвід громадської діяльності в США, Словаччині та ін. країн
· Досвід громадської діяльності в Україні на прикладі Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»
· PR-інструменти у просуванні громадських ініціатив
· Робота громадських активістів зі ЗМІ
· Використання можливостей Інтернет: робота з соцмережами
· Безпека у мережі Інтернет
У рамках Школи пройде ігрове моделювання «Децентралізація». Ведучий: Андрій Єрьоменко, політолог, соціолог. За допомогою моделювання учасники Школи спрогнозують головні тенденції і процеси децентралізації влади в Україні, вплив на децентралізацію політичних, соціально-економічних, суспільних факторів, фактору військової агресії, вплив міжнародних інститутів.
Заняття проводитимуть експерти: Олександра Скиба – перший заступник голови, керівник проектів Інституту "Республіка", Андрій Сільченко – експерт з питані безпеки, Голова правління ГО «Унікальна Держава», Іван Омелян – Голова Центру підтримки молодіжних ініціатив, Сергій Слинько – громадський активіст, представник Центру Реформ, Дмитро Лазаренко –PR-менеджер Інституту Республіка, тренер-консульстант з маркетингових комунікацій, PR, ігротехнологій та системного моделювання.
Для проходження конкурсу на право участі для активістів Чернігова та області у Школі Активних Громад необхідно заповнити онлайн анкету:
https://docs.google.com/forms/d/1AWDmoasmlCBr9d6PkeiLMF9yT3V3H0tOsTsjMIsBwDU/viewform?c=0&w=1
Анкета повинна бути отримана Інститутом Республіка до 02 вересня 2015 24:00 (GMT + 3).
Умови участі в Школі Громадського Активізму:
Організатори забезпечують проживання, харчування учнів Школи.
Транспортні витрати - компенсуються
Всі учасники одержать методичні матеріали.
Школа Громадського Активізму проходитиме з 4 по 6 вересня 2015 р.у м. Чернигів, Україна.
У разі виникнення питань Ви можете звернутися в Інститут Республіка електронною поштою: secretariat.zmp@gmail.com або за телефоном: 098-048-89-47, 097-394-32-15.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.