Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 13:16:29

Інтенсивний триденний навчальний курс "Школа Активних Громад"

31.08.2015   15:58Агенцiя

Школа Активних Громад - це інтенсивний триденний навчальний курс для громадських активістів, присвячений питанням створення територіальних громад, проведення кампаній мирних протестів, як форми відстоювання прав та свобод громадян, просування громадських ініціатив у медіа та Інтернет, забезпеченню безпеки в Інтернеті при проведенні кампаній просування громадських ініціатив, вивченню досвіду громадської діяльності в Україні, США, Словаччині та ін. державах.

У рамках Школи окрема увага буде приділятися питанням децентралізації влади та організації ефективного місцевого самоврядування.
Взяти участь у Школі можуть активісти, робота яких пов’язана зі активізацією громад. Подати заявку можуть представники ЗМІ, які висвітлюють теми розвитку місцевого самоврядування, децентралізації влади, утворення місцевих/територіальних громад, відстоювання прав та свобод громадян.

Заявки також приймаються від студентів старших курсів (починаючи з 3 курсу) і випускників, зацікавлених у тематиці Школи Активних Громад.
Відбір учасників обмежений територіально – Чернігів та Чернігівська область.

Школа Активних Громад включає такі теми:
·      Децентралізація в Україні – принципи, законодавство, механізми.
·      Досвід громадської діяльності в США, Словаччині та ін. країн
·      Досвід громадської діяльності в Україні на прикладі Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»
·      PR-інструменти у просуванні громадських ініціатив
·      Робота громадських активістів зі ЗМІ
·      Використання можливостей Інтернет: робота з соцмережами
·      Безпека у мережі Інтернет

У рамках Школи пройде ігрове моделювання «Децентралізація». Ведучий: Андрій Єрьоменко, політолог, соціолог. За допомогою моделювання учасники Школи спрогнозують головні тенденції і процеси децентралізації влади в Україні, вплив на децентралізацію політичних, соціально-економічних, суспільних факторів, фактору військової агресії, вплив міжнародних інститутів.

Заняття проводитимуть експерти:  Олександра Скиба – перший заступник голови, керівник проектів Інституту "Республіка", Андрій Сільченко – експерт з питані безпеки, Голова правління ГО «Унікальна Держава», Іван Омелян – Голова Центру підтримки молодіжних ініціатив, Сергій Слинько – громадський активіст, представник Центру Реформ, Дмитро Лазаренко –PR-менеджер Інституту Республіка, тренер-консульстант з маркетингових комунікацій, PR, ігротехнологій та системного моделювання.

Для проходження конкурсу на право участі для активістів Чернігова та області у Школі Активних Громад необхідно заповнити онлайн анкету:
https://docs.google.com/forms/d/1AWDmoasmlCBr9d6PkeiLMF9yT3V3H0tOsTsjMIsBwDU/viewform?c=0&w=1

Анкета повинна бути отримана Інститутом Республіка до 02 вересня 2015 24:00 (GMT + 3).
 
Умови участі в Школі Громадського Активізму:
Організатори забезпечують проживання, харчування учнів Школи.
Транспортні витрати - компенсуються
Всі учасники одержать методичні матеріали.
 
Школа Громадського Активізму  проходитиме з 4 по 6 вересня 2015 р.у  м. Чернигів, Україна.
 
У разі виникнення питань Ви можете звернутися в Інститут Республіка електронною поштою: secretariat.zmp@gmail.com або за телефоном: 098-048-89-47, 097-394-32-15.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини