Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 15:58:31

Чернігівські школи та садочки до 1 вересня готові

27.08.2015   13:05

В усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Чернігова до нового навчального року проведено поточні та капітальні ремонти.

Про це повідомив керівник міського управління освіти В.Купріяненко. На ці потреби із міського бюджету витрачено цього року понад 4,1 млн грн.

У початковій школі №36 директор Ольга Ображей продемонструвала підготовку навчального закладу до 1 вересня: там за рахунок коштів міського бюджету здійснено капітальний ремонт покрівлі на суму 60 тис грн. Проведено поточні ремонти у класних кімнатах.

Директор закладу розповіла, що педколектив працює за інноваційними методиками і, як належить спеціалізованим школам, набір учнів здійснюється за тестуванням. "Діти мають показати свою обізнаність із навколишнім світом, виконувати завдання, що відповідають програмі дошкільних навчальних закладів", - зазначила О.Ображей. Також вона повідомила, що заклад впроваджує методику "школа сприяння здоров'ю" і навчання відбувається у русі. Школу відвідують 260 учнів 1-4 класів, набрано 2 класи першокласників (64 учні).

У школі №27, яка цього року відзначає своє 40-річчя, завершується ремонт ганку (з міського бюджету профінансовано понад 80 тис. грн). Також за літо відремонтовано покрівлю, у приміщенні школи замінено 100 вікон і 8 дверей. За словами директора Олени Піун, виконано ґрунтовні роботи з утеплення будівлі. Триває встановлення індивідуального теплопункту. Федерацією футболу України за ініціативи Ради регіонального розвитку цього літа встановлено футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Міський голова О.Соколов підкреслив важливість подальшої реалізації програм з енергозбереження в освітніх закладах Чернігова, адже вони дозволяють не тільки економити кошти, але й створювати комфортні умови для навчання і виховання дітей.

Він зазначив, що співпраця із міжнародною організацією НЕФКО має позитивні результати для міста. Тим паче, що кредит надається під 3% річних у національній валюті. "Ми позичаємо гроші у гривні, віддаємо їх, і маємо право подавати документи на новий кредит, адже вже завоювали певну довіру", - зауважив міський голова.

У дитсадку №4 (завідувачка Олена Луговська) учасники прес-туру відзначили високий рівень доглянутості території та поспілкувалися із дошкільнятами. Всього у дитсадку працюють 14 груп, які відвідують майже 300 дітей, є дві групи для дошкільнят із вадами мови. Колектив дошкільного навчального закладу є постійним учасником і переможцем різноманітних конкурсів педагогічної майстерності.

Підбиваючи підсумки прес-туру, О.Соколов зазначив, що задоволений рівнем підготовки шкіл і дитячих садків до нового навчального року.

Довідка: У 2015-2016 навчальному році, за попередніми даними, у загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова навчатимуться понад 25 000 учнів. У школах обласного центру сформовано 99 перших класів, що на 7 більше, аніж торік.

У Чернігові функціонують 56 дошкільних (у т.ч. №15 – підвідомчий УМВС, 1 – приватний для дітей єврейської національності), 37 загальноосвітніх, 3 позашкільні навчальні заклади.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини