Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:41:51

Чернігівщина в “Країні юних майстрів”

06.03.2012   12:27Агенцiя

2 березня в приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася ІІ Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості “Країна юних майстрів” за участю Президента України Віктора Януковича, Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової, Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника, голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, центральних і регіональних органів виконавчої влади.

В окремих містах Країни юних майстрів за основними напрямами позашкільної освіти свою творчість представили більше ніж 400 вихованців позашкільних навчальних закладів – лауреатів і переможців міжнародних, всеукраїнських та інших конкурсів 2011 року. Серед них і юні обдарування Чернігівщини – вихованці обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, обласної станції юних натуралістів та Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді.

Натуралістами Чернігівщини у “Місті Юннатії” представлено розділ “Екологічне землеробство”. Корень Анна, вихованка гуртка юних біохіміків, презентувала експонати виставки, Павленко Марина, член гуртка юних флористів, продемонструвала майстер-клас на тему “Ефективність інсектицидних рослин у боротьбі зі шкідниками овочевих рослин”.

У “Місті фантазерів, конструкторів та винахідників” вихованці обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представили 13 експонатів-призерів Всеукраїнської виставки “Наш пошук і творчість – тобі, Україно”. Гості із зацікавленістю оглянули модель-копію космічного носія “Восток”, танка “Т-34”, снігоочисного пристрою “Сніжок”, пересувну кузню та інші.

Світловський Євген, вихованець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, чемпіон області, переможець Всеукраїнських змагань з ракето моделювання, продемонстрував діючі моделі-копії ракет “Трайблайзер”, “Ерідан”, “Союз Тм”, Коваль Дмитро, член гуртка картингу, – автомобіль карт “Піонер-Б”. Четверо вихованців Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді презентували свої дослідження. Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник вручив свідоцтво, зареєстроване Державною службою інтелектуальної власності України на набуття авторських прав, Горбаченку Василю за роботу “Інформування батьків про шкільне життя їх дітей”.

Глава Держави Віктор Янукович та Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник побажали дітям здійснення їхніх мрій та досягнення тих цілей, які вони ставлять перед собою, а також нових перемог у спорті, дослідницькій роботі, науці.

Виставку відвідав начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Анатолій Заліський, який побажав юним обдаруванням подальших успіхів та творчості.


За повідомленням управління освіти і науки облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ