Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 19:37:02

Майбутні офіцери стажуються в військових частинах Сухопутних військ

06.03.2012   09:57

У військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України триває військове стажування курсантів, які здобувають відповідний фах у вищих військових навчальних закладів.

Так, на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України курсанти 5 курсу факультету військової підготовки Харківського політехнічного інституту Національного технічного університету стажуються на посадах заступників танкових рот з озброєння.

За словами заступника командира 1-ї окремої танкової бригади підполковника Миколи Швеця стажування проводиться з метою набуття курсантами вмінь та практичних навичок у виконанні технічного обслуговування та ремонту озброєння і військової техніки, а також задля реалізації службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності.

- Головну увагу курсантів під час стажування зосереджуємо на практичній роботі, - зазначив підполковник Микола Швець.
Зокрема, курсанти-танкісти практикуються у підрозділах, де на озброєнні модернізований танк Т-64 БМ "Булат". Під керівництвом офіцерів-наставників, стажери виконують обов'язки чергового по парку, проводять з особовим складом заняття з технічної підготовки, беруть участь у паркових днях тощо.

А в 91-му інженерному полку 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в місті Охтирка на Сумщині, успішно завершили стажування на посадах командирів взводів курсанти 4 курсу факультету військової підготовки Кам'янець-Подільського Національного університету ім.І.Огієнка. 

За словами командира 91-го інженерного полку полковника Олександра Яковця, під час стажування курсанти отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.

Останні новини Чернігівщини

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.