Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 06:49:57

Майбутні офіцери стажуються в військових частинах Сухопутних військ

06.03.2012   09:57

У військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України триває військове стажування курсантів, які здобувають відповідний фах у вищих військових навчальних закладів.

Так, на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України курсанти 5 курсу факультету військової підготовки Харківського політехнічного інституту Національного технічного університету стажуються на посадах заступників танкових рот з озброєння.

За словами заступника командира 1-ї окремої танкової бригади підполковника Миколи Швеця стажування проводиться з метою набуття курсантами вмінь та практичних навичок у виконанні технічного обслуговування та ремонту озброєння і військової техніки, а також задля реалізації службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності.

- Головну увагу курсантів під час стажування зосереджуємо на практичній роботі, - зазначив підполковник Микола Швець.
Зокрема, курсанти-танкісти практикуються у підрозділах, де на озброєнні модернізований танк Т-64 БМ "Булат". Під керівництвом офіцерів-наставників, стажери виконують обов'язки чергового по парку, проводять з особовим складом заняття з технічної підготовки, беруть участь у паркових днях тощо.

А в 91-му інженерному полку 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в місті Охтирка на Сумщині, успішно завершили стажування на посадах командирів взводів курсанти 4 курсу факультету військової підготовки Кам'янець-Подільського Національного університету ім.І.Огієнка. 

За словами командира 91-го інженерного полку полковника Олександра Яковця, під час стажування курсанти отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року