Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:28:57

Майбутні офіцери стажуються в військових частинах Сухопутних військ

06.03.2012   09:57

У військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України триває військове стажування курсантів, які здобувають відповідний фах у вищих військових навчальних закладів.

Так, на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України курсанти 5 курсу факультету військової підготовки Харківського політехнічного інституту Національного технічного університету стажуються на посадах заступників танкових рот з озброєння.

За словами заступника командира 1-ї окремої танкової бригади підполковника Миколи Швеця стажування проводиться з метою набуття курсантами вмінь та практичних навичок у виконанні технічного обслуговування та ремонту озброєння і військової техніки, а також задля реалізації службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності.

- Головну увагу курсантів під час стажування зосереджуємо на практичній роботі, - зазначив підполковник Микола Швець.
Зокрема, курсанти-танкісти практикуються у підрозділах, де на озброєнні модернізований танк Т-64 БМ "Булат". Під керівництвом офіцерів-наставників, стажери виконують обов'язки чергового по парку, проводять з особовим складом заняття з технічної підготовки, беруть участь у паркових днях тощо.

А в 91-му інженерному полку 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в місті Охтирка на Сумщині, успішно завершили стажування на посадах командирів взводів курсанти 4 курсу факультету військової підготовки Кам'янець-Подільського Національного університету ім.І.Огієнка. 

За словами командира 91-го інженерного полку полковника Олександра Яковця, під час стажування курсанти отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ