“Діловодство в органах державної влади. Практичні аспекти реалізації Закону України “Про доступ до публічної інформації”
Постійнодіючий тематичний семінар під такою назвою розпочався сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Навчатися будуть особи, відповідальні за ведення діловодства управлінь та відділів облдержадміністрації.
У відкритті семінару взяли участь начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Андрій Сокулінський та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук Володимир Бойко.
Розпочав навчання Андрій Сокулінський, з яким слухачі розглянули Основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади.
Під час першого етапу навчання слухачі зустрілися з заступником начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації, магістром державного управління Наталією Мужиковою, яка розповіла про практичні аспекти реалізації Закону України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію”.
Про діловодство та контроль виконавчої дисципліни в органах виконавчої влади державні службовці говорили з начальником відділу контролю апарату облдержадміністрації Оленою Легейдою.
Семінар триватиме протягом року, всього в його рамках заплановано чотири одноденних навчання.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.