Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 19:06:59

Рятувальники навчають людей заходам безпеки під час купання

12.08.2015   07:09

Відпочинок біля води є одним із дійових засобів оздоровлення організму людини.

Надзвичайно висока температура повітря та спекотна погода, що встановилась на Чернігівщині, спонукають громадян проводити свій вільний час біля водойм.

Однак, статистика свідчить про те, що недотримання та відверте ігнорування заходів безпеки, купання в необладнаних та невідомих місцях призводить до трагічних наслідків. Зазначимо, у водоймах області потонуло 43 людини. Така ситуація вимагає від рятувальників вживати практичних заходів і за допомогою засобів масової інформації, а також під час профілактичних відпрацювань доводити до населення основні вимоги безпечного перебування біля водойм.

11 серпня у Чернігові фахівці міського відділу УДСНС провели рейдову перевірку місць масового відпочинку жителів обласного центру біля річки Десна. В ході роботи громадянам розповідали про основні вимоги безпечної поведінки під час відпочинку та небезпеку купання в необладнаних місцях, де, зокрема, відсутні рятувальні й медичні пости, дно акваторії не обстежене водолазами.

Відпочивальники охоче спілкувались з рятувальниками та прислуховувались до їх порад, а також уважно вивчали тематичні листівки, які фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій вручали під час проведення профілактичної роботи.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини