Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 03:21:10

Недопущення рецидивної злочинності серед молоді

08.08.2015   10:37

Становлення України як демократичної, правової, соціальної держави зумовлює необхідність удосконалення системи нагляду й проведення соціальної роботи з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, та засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, впровадженню корекційних програм і методик стосовно зниження рівня рецидивної злочинності серед молоді.

Основними складовими роботи спеціалістів Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників Чернігівського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції УМВС України в  Чернігівській області є оцінка, планування і контроль за поведінкою молодої особи, яка перебуває на обліку.

Важливим компонентом цієї роботи є контроль за ефективністю заходів індивідуальної профілактики.

Однак, окрім індивідуальних заходів, у практиці названих структур використовується і групова робота.

Молоді особи, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, були залучені до участі у лекційно – тренінговій роботі за участю Павла Короткова - психолога Клініки, дружньої до молоді, та Ніни Яковенко - провідного фахівця із соціальної роботи ЧМЦСССДМ, яка проводилась 4 серпня на базі Чернігівського міського відділу КВІ.

Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, подолання їх наслідків, збереження репродуктивного здоров’я, утвердження цінностей здорового способу життя тощо.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини