Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 02:36:38

Рятувальники продовжують проводити тактико-спеціальні навчання по ліквідації лісових пожеж

14.07.2015   07:46Агенцiя

Протягом весняно-літнього періоду на Чернігівщині виникло 43 лісові пожежі, 9 на торфовищах та 510 загорянь сухої трави та сміття.

Загальна площа вигорілої території склала більше 2 тис 800 га.

Основною причиною таких пожеж залишається необережне поводження громадян з вогнем.

Тому, з метою профілактики пожеж у лісових масивах по всій території Чернігівської області продовжуються проводитись тактико-спеціальні навчання по ліквідації лісових пожеж.

Участь у навчаннях беруть пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області, представники лісового господарства та правоохоронці.

Під час тренувань практично відпрацьовуються плани дій, виявляються їх недоліки та вносяться необхідні корективи. Перевіряється стан готовності техніки, ранцевих вогнегасників, мотопомп та цистерн до пожежогасіння.

Також відпрацьовуються елементи взаємодії та обміну інформацією між лісовою охороною та пожежно-рятувальною службою у випадку виникнення надзвичайної ситуації, визначаються оптимальні варіанти зосередження і введення сил і засобів з огляду на ситуацію, яка може виникнути при пожежі у лісових масивах.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини