Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 03:19:14

Кроки для того, щоб діти з особливими потребами відчували себе справжніми школярами

15.06.2015   13:22Агенцiя

З січня 2014 року Чернігівський СНВК № 55 (Спеціальний садок для дітей з особливими освітніми потребами) здобув статусу спеціальної школи. За цей час у закладі змінилася не тільки назва.

Адміністрація та колектив школи поступово робить усі кроки для того, щоб діти з особливими потребами відчували себе справжніми школярами. У цьому надається допомога від Чернігівської міської ради та благодійників.

Зокрема за ці півтора роки, був проведений капітальний ремонт фасаду, який засяяв яскравим сонячним кольором. Зрубані найаварійніші дерева та закуплена нова мотокоса. У кожний клас школи був проведений централізований шкільний дзвоник. На пришкільних  майданчиках закладу з´явилося нове обладнання, а у спортивному залі – сухий басейн.

Побудовано пантус для дітей колясочників. Замінено плитку у коридорах другого поверху та покриття стін у всіх класних кімнатах начального закладу. У найменших учнів з´явилися нові краватки та ковдри. Музична зала колишнього садочку перетворилася у справжню шкільну актову залу зі сценою та сучасним телевізором.

Школа постійно співпрацює з різними організаціями та підприємствами міста. Зокрема, бібліотекою імені М.Островського, клінікою «Дружньої до молоді», ляльковим театром. До шкільних заходів залучаються діти з інших шкіл, що сприяє їхньому вихованню та толерантному ставленні до людей з обмеженими можливостями.

Постійно організовуються спортивні свята та змагання за участю спортивних шкіл міста. Одне з таких, у 2015 році, вийшло на обласний рівень завдяки сприянню директора ДЮСШ №1С.Романчука.

Для педагогічного колективу навчального закладу збережено всі додаткові виплати. Так, середня заробітна плата педагогічного працівника складає 5856 грн., помічника вихователя – 2140 грн.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.