Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 21:34:48

Проведено тренінг–практикум на тему "Холодний батик"

15.06.2015   11:31Агенцiя

З метою покращення професійної майстерності викладачів образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв підготовлено та проведено тренінг–практикум, для викладачів образотворчого мистецтва, який днями відбувся у приміщенні Чернігівської дитячої художньої школи.

Обласний тренінг-практикум на тему «Холодний батик» спрямований допомогти викладачам методично правильно побудувати навчальний процес, орієнтуючи їх на викладання предметів, передбачених програмою, розширити базові відомості про технологію виготовлення холодного батика.

При проведенні теоретичних та практичних занять була розкрита тема предмету за вибором художніх відділень «Батик».

З вітальним словом до учасників тренінгу–практикуму звернулись заступник директора обласного методичного центру Світлана Сакір та директор Чернігівської дитячої художньої школи Марія Рибіна-Ткач.

З лекцією про розвиток та історію виникнення холодного батику виступила методист з образотворчого мистецтва обласного методичного центру Анна Ібрагімова, яка також представила презентацію з технології виготовлення батика. З представлених відеоматеріалів викладачі мали змогу ознайомитися з базовими відомостями щодо технологій та художніх особливостей батику, провідними майстрами, що працюють в даній техніці та їх роботами.

Для учасників тренінгу-практикуму керівник студії «Ренесанс» Маргарита Таішева провела майстер-клас з технології виготовлення холодного батика.

Під час проведення тренінгу-практикуму викладачі образотворчого мистецтва області мали змогу ознайомитися з методичною літературою.

Заняття тренінгу-практикуму пройшли на високому рівні.

В результаті проведення обласного тренінгу-практикуму з предмету за вибором, викладачі шкіл естетичного виховання змогли окрім теоретичного багажу знань збагатитися ще й практичним досвідом створення холодного батика, що стане у нагоді в їх подальшій роботі.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.