Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:04:45

ДАІвці провели день безпеки в бібліотеці

15.06.2015   07:05Агенцiя

Працівники Державтоінспекції разом з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівщини провели заходи, спрямовані на виховання у дітей культури безпечної поведінки на дорогах під час відпочинку. Тематичні уроки правоохоронці проводять в пришкільних таборах відпочинку, що функціонують до кінця червня.

Вартові доріг відвідали Чернігівську обласну бібліотеку для дітей імені Миколи Островського. До бібліотеки запросили дітлахів з пришкільного табору чернігівської школи №36, які заздалегідь приготувались до зустрічі з дорослими помічниками.  Діти продемонстрували свої таланти, відобразивши власне бачення безпеки дорожнього руху крейдою на асфальті.

Не випадково зустріч проходила в бібліотеці, адже книжки займають одне з перших місць у пізнанні корисної для життя інформації. Діти переглянули тематичну лялькову виставу «Твій друг Світлофор». Цікавою була й виставка дитячих книжок, що пропагують дорожню грамоту. На  літній книжковій альтанці діти перепочили, переглядаючи книжки.

У свою чергу правоохоронці нагадали малечі Правила дорожнього руху України та закріпили знання практичним заняттям. На умовному перехресті юні пішоходи відпрацювали навички безпечного переходу проїзної частини дороги.

 Наприкінці зустрічі діти стали учасниками флешмобу,  створивши світлофор з повітряних кульок, подарованих працівниками ДАІ. Правоохоронці побажали малятам приємного та безпечного відпочинку під час канікул, а діти - не порушувати Правил дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.