Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:11:30

Відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі здійснюватиметься у першу чергу

11.06.2015   10:52Агенцiя

Питання щодо підготовки до реалізації проектів, включених до фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році знаходиться на постійному контролі Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

З цього приводу заступником директора Департаменту Сергієм Нітченком спільно з спеціалістами виробничо-технічного відділу, здійснюється обстеження об’єктів з високим ступенем будівельної готовності в області, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Так, днями, з виїздом на місце, оглянуто об’єкт незавершеного будівництва «Реконструкція Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру за адресою вул. Дзержинського,7 смт Добрянка Ріпкинського району».

У ході обстеження виявлено недовиконання частини робіт та недоліки в ряді виконаних робіт будівель. Департаментом спільно з представниками органів влади Ріпкинського району визначені першочергові заходи щодо реконструкції об’єкту незавершеного будівництва.

На Чернігівщині питання відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі є пріоритетним. На реконструкцію Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році виділено 3 мільйони гривень. Адже введення в експлуатацію цього об’єкту має вкрай важливе значення для селищної громади.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.