Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:40:08

Сталий розвиток територіальної громади: управлінські аспекти

11.06.2015   09:20Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань реформування територіальної організації влади та розвитку територіальних громад проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 10 по 12 червня. Участь у заході беруть міські та селищні голови Чернігівської області.

В рамках семінару 10 червня відбулася зустріч за «круглим столом» щодо актуальних питань децентралізації в умовах конституційної реформи. Управлінські, юридичні та економічні аспекти формування нової територіальної організації висвітлювали представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лідія Євтушенко, головний консультант відділу моніторингу законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук Крістіна Приходько; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області, магістр права Юрій Власенко; консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, кандидат економічних наук Юрій Вдовенко; та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

11 червня проводитиметься відео-зустріч, під час якої представник команди якості пошуку Goоgle Андрій Ліпатцев розповість про можливості сервісів Goоgle для роботі посадової особи місцевого самоврядування («Відкритий уряд»: погляд зсередини пошукової системи).

Очільники місцевого самоврядування дізнаються про те, що слід робити для розвитку сільської місцевості в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС; звернуть увагу на правові та практичні аспекти формування проекту перспективного плану формування територій спроможних територіальних громад. В цьому контексті вони ознайомляться також з Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства та досвідом реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Під час наступних зустрічей міські та селищні голови розглянуть особливості фінансування територіальних громад після їх об’єднання; зміни в земельному законодавстві; організацію електронного урядування у територіальних громадах; загальні засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни та практичні аспекти реалізації законодавства України про декомунізацію.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.