Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:30:26

Інспекторів ДАІ навчали рятувати життя постраждалих

10.06.2015   07:30Агенцiя

Особовий склад управління Державтоінспекції обласної міліції відпрацював практичні навички порятунку життя людей, постраждалих в результаті ДТП.

Заняття відбулися в рамках проекту технічної допомоги Євросоюзу «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Курси проводили професійні викладачі Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги.

Проведенням такого заняття керівництво обласного підрозділу ДАІ вирішило посилити й урізноманітнити професійну підготовку автоінспекторів, максимально наблизити наявні навички правоохоронців до життєвих потреб.

Загалом європейський проект «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» має на меті сприяти покращенню ситуації з безпекою дорожнього руху в нашій державі, й зокрема - у Чернігові. Досягти її заплановано через заохочення людей пам'ятати правила дорожнього руху та свідомо їх дотримуватися. Має відбутися масове залучення молоді та дітей до участі в кампанії, донесення ідей про переваги дотримання найпростіших правил дорожнього руху з метою уникнення трагічних наслідків.

Однією зі складових проекту якраз і є курси першої домедичної допомоги з базової підтримки життя постраждалих. За результатами курсів слухачі, попередньо пройшовши тестування, отримали сертифікати учасників програми. Також інспекторам були вручені методичні посібники для використання в надзвичайних ситуаціях.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.