Діти малювали – "Милосердя і доброта" нагороджувало
Гроші, призи, солодощі, яскраві кульки вручив юним художникам голова Чернігівського обласного об’єднання «Милосердя і доброта» Артур Зінов’єв.
Щороку напередодні Міжнародного дня захисту дітей авторитетне журі оцінює малюнки й саморобки хлопчиків і дівчаток, якими опікується це об’єднання. Учасники традиційного конкурсу - дітвора із обмеженими фізичними можливостями, сироти й діти без батьківської опіки, малюки й підлітки із багатодітних родин – із нетерпінням чекають результатів. Жоден творець не обділений гостинцями ( що й додає малечі ентузіазму).
Малюють, ліплять, випалюють чи вишивають і персонально, і родинами.
Захара Ісеєва консультували аж восьмеро братиків і сестричок, доки хлопчина зображував на папері гривастого коника, дівчатко, зачудоване красою природи, маленького пастушка. Раділи, що Захар – серед переможців конкурсу.
Трьох малярів із родини Лариси і Віталія Боженків пам’ятаю з минулого року. Пара чудових лебедиків, що ніби ожили у вмілих рученятах п’ятикласниці Маргарити, зачарувала журі. Третє місце і гроші – винагорода дівчинці за старання. Ярославу та Андрієві також не зайвими будуть кольорові олівці, альбоми і фломастери. Солодощами хлопчики тут же поділилися із найменшим братиком – Ваня, тато і мама вболівали за свою обдаровану трійку.
Олександр Полулященко випалює всілякі дива, казкових персонажів і героїв із мультиків на дереві. З роками набирається досвіду.
У родині Чабаненків теж підростає трійко майбутніх художників – Ксенія, Таїсія та Іванко. Семилітня Тая відразу ж взялася за діло: випробувала гостинці ще під час прогулянки на катері «Казбек» (мандрівка Десною, як торік, відбулася за сприяння Чернігівської міської ради). Довкола юної малярки зібралося достатньо вболівальників.
Найстараннішою все ж визнали десятилітню Аліну Садову, яка представила на конкурс і чудовий малюнок із патріотичною назвою «Україна», і кілька робіт із пластиліну. Мені, найперше, припала до душі її кольорова «пластилінова» мама.
Діти малювали все, що хвилює їхні сердечка, що зачаровує і приваблює – природу, звірят, улюблені квіти, тваринок…Малювали всіма кольорами веселки на втіху батькам, бабусям і дідусям, сестричкам і братикам, друзям. У «Милосерді і доброті» зігріли увагою кожну дитину, подарували хвилини радості та справжнє свято.
Переможець конкурсу Аліна Садова з мамою та її малюнок
Ольга Чернякова
Фото автора
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression