Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 08:23:18

160 статей та 3000 правок

23.05.2015   09:41Агенцiя

Такий результат роботи ВікіСтудії Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства ім. О.Лазаревського Чернігівського педуніверситету.

Відкрилася вона менше трьох місяців тому — на початку березня, а вже нині 28 викладачів та студентів отримали дипломи та статус вікі-консультантів на громадських засадах.
 
«Довіряй, але перевіряй та доповнюй» — нинішні студенти не лише користуються потужним Інтернет-ресурсом, а й беруть участь в його розвитку. Вимоги студії з 90 студентів змогла виконати лише третина — і саме вони підвищуватимуть якість статей у Вікіпедії і поширюватимуть інформацію про новітні наукові дослідження Інституту завдяки онлайн-енциклопедії. Більша частина статей присвячена персоналіям.
 
Нагородження громадських консультантів і підбиття підсумків — це перший етап роботи ВікіСтудії. А головний результат відтепер можна знайти в будь-який час в Інтернеті.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини