Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 10:01:17

Місто Ніжин як центр об`єднаної територіальної громади

22.05.2015   08:12

Заключний семінар із серії «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів» пройшов 21 травня в Ніжині.

У навчанні взяли участь керуючий справами міськвиконкому Сергій Колесник, працівники апарату, депутати міської ради, представники громадської ради. Обговорювалися перебіг територіальної реформи в Україні, її економічна складова, засади розробки проектів перспективного плану формування спроможних територіальних громад.

Під час обговорення порушувалися такі питання: «Навіщо Ніжину як місту обласного значення створювати об‘єднану територіальну громаду разом із прилеглими селами?», «Чи держава завтра не прийме інших рішень, в тому числі з питань місцевого бюджету?», «Чи не призведе реформа до скорочення мережі ФАПів, шкіл, бібліотек у сільській місцевості?», «Навіщо об‘єднуватися двом жебракам?», «Чи не краще спочатку вкласти гроші у сільську місцевість, а потім проводити реформу?», «Що буде з дорогами між селами?», «Хто за них відповідатиме та платитиме за ремонт?», «Чи передбачається можливість корегування перспективного плану формування спроможних територіальних громад у майбутньому?», «Чи буде в територіальних громадах місцева міліція?», «На яких засадах створюватимуться майбутні райони і скільки їх буде в межах Чернігівської області?», «Чи існуватиме Чернігівска область?», «Чи можна приєднатися до Києва?».

Заняття проводили директор Чернігівського центру підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко та експерт Офісу реформ у Чернігівській області Микола Силенко.

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини