Співробітники органів кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини піклуються про освіченість та всебічний розвиток молоді
За ініціативи викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась зустріч співробітників Ніжинського міжрайонного відділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області зі студентами ІІІ курсу спеціальності «Соціальна педагогіка».
Метою даного заходу була профілактика можливої злочинності та правопорушень серед молоді, а також загострення уваги майбутніх соціальних працівників на проблемах суспільства, які породжують прояви асоціальної поведінки, та пошук шляхів вирішення даних проблем.
Лекція з елементами бесіди переросла у жваве обговорення питань можливості запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді. Разом з цим розглядались шляхи адаптації та ресоціалізації засуджених до покарань, не пов‘язаних із позбавленням волі.
В свою чергу, співробітники Чернігівського районного підрозділу КВІ теж долучились до виховання молоді. Так, співробітник КВІ Юлія Мех разом із слухачами навчальних закладів, які проходять практику та стажування в органах ДПтС України в Чернігівській області, спільно з головою селищної ради смт. Михайло-Коцюбинське Миколою Завальним поклали квіти до меморіалу Великої Вітчизняної війни, а також відвідали Михайло-Коцюбинський історико-краєзнавчий музей.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.