Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 15:21:43

Інтелектуальний тріумф учнівської молоді Чернігівщини

01.05.2015   07:22Агенцiя

З 12 березня по 23 квітня у юних розумників Чернігівщини була «гаряча» пора, адже саме в цей час тривав змагальний марафон фінального етапу Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних турнірів.

Варто відзначити, що з кожним роком учнівська молодь нашої області демонструє все кращі результати і здобуває все більше призових місць у змаганнях найвищого рівня.

Цьогоріч Чернігівську область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів представляла команда у складі 70 учнів міських, сільських та спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів. Переможцями стали 36 учнів: дипломами І ст. нагороджено 3 учні, ІІ ст. – 6 учнів, ІІІ ст. – 27 учнів (у 2013/2014 н.р. перемогу здобули 30 учнів). Кращі результати показали учнівські команди з англійської та французької мов, які здобули по 5 дипломів (по 1 диплому І ст., 2 – ІІ ст., 2 – ІІІ ст.). Також диплом І ступеня виборов учень команди з хімії. Шість дипломів ІІІ ступеня здобула учнівська команда на олімпіаді з біології. Усі учасники, які представляли команди з російської мови і літератури, астрономії, екології, також отримали дипломи переможців.

Цього року юні мовознавці продемонстрували чудові результати у V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, здобувши 11 дипломів переможців (у 2013/2014 н.р. перемогу здобули 6 учнів).

Єрмоленко Анастасія, учениця 11 класу ліцею №15 м. Чернігова, вдало виступила та виборола 3 місце у ХV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Два учні нашої області стали переможцями ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література» й «Історія України і державотворення».

Із числа учасників Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань дипломи переможців вже декілька років поспіль здобувають: Зенченко Анастасія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (олімпіада з економіки), Ніколаєнко Максим, учень 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №30 (олімпіада з біології), Отрошко Марія (олімпіада з німецької мови) та Гавриш Анна (олімпіада з французької мови), учениці 10 класу гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю м. Чернігова, Сулім Каріна, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (олімпіада з англійської мови), Смоленцева Анастасія, учениця 11 класу ліцею №15 м. Чернігова (олімпіада з астрономії).

Слід зазначити, що переможцями у декількох інтелектуальних змаганнях стали Новік Марія, учениця 10 класу Прилуцької гімназії №1 імені Георгія Вороного (олімпіада з правознавства; V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка) та Андряник Юлія, учениця 9 класу Козелецької гімназії №1 (олімпіада з української мови та літератури; V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка).

Безумовно, перемога учнів не була би можливою без щоденної наполегливої праці вчителя, тому успіхи вихованців це, насамперед, успіхи їх педагогів.

Висловлюємо слова щирої вдячності вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям вищих навчальних закладів за їх професіоналізм та відповідальність. А переможцям Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань бажаємо здоров’я, щастя, щирості у поглядах, натхнення у пошуках, наснаги в реалізації задумів та звитяги у відкриттях і подальших перемог!

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини