Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 23:44:40

Інтелектуальний тріумф учнівської молоді Чернігівщини

01.05.2015   07:22Агенцiя

З 12 березня по 23 квітня у юних розумників Чернігівщини була «гаряча» пора, адже саме в цей час тривав змагальний марафон фінального етапу Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних турнірів.

Варто відзначити, що з кожним роком учнівська молодь нашої області демонструє все кращі результати і здобуває все більше призових місць у змаганнях найвищого рівня.

Цьогоріч Чернігівську область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів представляла команда у складі 70 учнів міських, сільських та спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів. Переможцями стали 36 учнів: дипломами І ст. нагороджено 3 учні, ІІ ст. – 6 учнів, ІІІ ст. – 27 учнів (у 2013/2014 н.р. перемогу здобули 30 учнів). Кращі результати показали учнівські команди з англійської та французької мов, які здобули по 5 дипломів (по 1 диплому І ст., 2 – ІІ ст., 2 – ІІІ ст.). Також диплом І ступеня виборов учень команди з хімії. Шість дипломів ІІІ ступеня здобула учнівська команда на олімпіаді з біології. Усі учасники, які представляли команди з російської мови і літератури, астрономії, екології, також отримали дипломи переможців.

Цього року юні мовознавці продемонстрували чудові результати у V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, здобувши 11 дипломів переможців (у 2013/2014 н.р. перемогу здобули 6 учнів).

Єрмоленко Анастасія, учениця 11 класу ліцею №15 м. Чернігова, вдало виступила та виборола 3 місце у ХV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Два учні нашої області стали переможцями ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література» й «Історія України і державотворення».

Із числа учасників Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань дипломи переможців вже декілька років поспіль здобувають: Зенченко Анастасія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (олімпіада з економіки), Ніколаєнко Максим, учень 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №30 (олімпіада з біології), Отрошко Марія (олімпіада з німецької мови) та Гавриш Анна (олімпіада з французької мови), учениці 10 класу гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю м. Чернігова, Сулім Каріна, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (олімпіада з англійської мови), Смоленцева Анастасія, учениця 11 класу ліцею №15 м. Чернігова (олімпіада з астрономії).

Слід зазначити, що переможцями у декількох інтелектуальних змаганнях стали Новік Марія, учениця 10 класу Прилуцької гімназії №1 імені Георгія Вороного (олімпіада з правознавства; V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка) та Андряник Юлія, учениця 9 класу Козелецької гімназії №1 (олімпіада з української мови та літератури; V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка).

Безумовно, перемога учнів не була би можливою без щоденної наполегливої праці вчителя, тому успіхи вихованців це, насамперед, успіхи їх педагогів.

Висловлюємо слова щирої вдячності вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, науковцям вищих навчальних закладів за їх професіоналізм та відповідальність. А переможцям Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань бажаємо здоров’я, щастя, щирості у поглядах, натхнення у пошуках, наснаги в реалізації задумів та звитяги у відкриттях і подальших перемог!

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:10

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у "Велике будівництво". Які з Чернігівщини? 18:21

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій 17:06

Депутати проаналізували питання порядку пленарного засідання, які стосуються бюджетної сфери, управління та розпорядження комунальною власністю, використання лісових ресурсів, природно-заповідного фонду області.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб 16:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 квітня в області щеплено першою дозою 8579 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8166 осіб, вакциною CoronaVac — 239 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 174.