Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 05:21:04

Школа волонтера для чернігівської молоді

22.04.2015   12:05Агенцiя

Дізнатися більше про волонтерство та волонтерський рух, як стати корисним та якісно комунікативним вам допоможе "Школа волонтерів", яка буде проводитися у четвер та п'ятницю у Чернігові

Молодіжний центр «Жменя» разом із партнерами запрошує небайдужу та активну молодь на школу волонтера, яка в відбудеться 23 та 24 квітня 2015 р. в в приміщенні ГО «Голос батьків» за адресою м. Чернігів вул. П’ятницька 39 оф 105.

Під час занять школи ви дізнаєтесь, що таке волонтерство та волонтерській рух, станете майстром в комунікаціях, опануєте комунікативні навички  щодо роботи з населенням, більше дізнаєтесь про здоров’я людини та фактори, які на нього впливають, про репродуктивне здоров’я та планування сім’ї  і все це супроводжуватиметься практичними вправами.

 «Школа волонтера» організовує ММЦ «Жменя» в рамках проекту «Здорова родина – здорова країна» в  рамках Програми «Здоров’я жінок України».

 Тренери – Волинець Наталія та Гусак Реґіна

 Записатися на тренінг можна за телефонами: 930736, 0681203690, 066 209 55 05

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини