“Діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування по реалізації державної політики з питань культури і туризму та охорони культурної спадщини”
Тематичний короткотерміновий семінар з такої теми розпочався в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Захід призначений для начальників відділів культури і туризму райдержадміністрацій, управлінь та відділів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад і триватиме до 16 лютого включно.
У відкритті занять взяли участь перший заступник начальника Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Олександр Левочко та заступник начальника Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Любов Белінсон.
Програма семінару передбачає насичене та змістовне навчання. Розкладом заходу заплановано проведення ряду конверсаторіумів та тематичних зустрічей, присвячених питанням стану і перспектив розвитку галузі культури Чернігівської області, модернізації державної служби та державного управління, актуальні питання фінансово-бюджетного стану галузі культури нашого регіону і багато ін.
Протягом навчання посадовці матимуть можливість дізнатися про вимоги чинного законодавства у сфері охорони культурної спадщини, визначення пріоритетних видів туризму в залежності від особливостей регіону, а також обговорити особливості реалізації обласної цільової довгострокової програми “Мистецька освіта 2012-2025р.” і розвитку фестивального руху із впровадженням інноваційних форм роботи.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.