Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:47:21

Очільник області закликав студентів активно долучатися до подальшої розробки устрою країни

22.04.2015   08:03Агенцiя

Одним з перспективних напрямків співпраці між країнами Вишеградської четвірки та Чернігівщиною є освітня галузь. Наприклад, у Польщі 60% іноземних студентів – з України. Є і чимало представників нашого регіону.

Про поглиблення стосунків, можливість подальшої співпраці та перспективи європейського розвитку України говорили сьогодні представники делегацій країн Вишеградської групи під час зустрічі з викладацьким складом та студентами Чернігівського національного технологічного університету.

В ході спілкування зі студентським активом голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч висловив сподівання, що цей обмін досвідом та інформацією допоможе нам поглибити співпрацю, налагодити обмін студентами та викладачами з країнами Вишеградської четвірки.

За словами очільника області, саме ці країни не лише найбільш близькі до України територіально, а й споріднені з нею духом. До того ж, саме зараз, у непростий для неї час, готові надавати політичну і матеріальну підтримку.

Говорячи про реформу місцевого самоврядування – а саме ця тематика була основною в ході візиту делегацій до Чернігова – Валерій Куліч відзначив, що децентралізація назріла давно.

— Як це не прикро визнавати, але нинішня модель державного управління не відповідає сучасним вимогам і гальмує подальший розвиток нашої країни та її інтеграцію до європейської спільноти.

Зараз саме ви творите своє майбутнє – ту країну, в якій вам жити, яку вам розбудовувати. Тому я закликаю сьогоднішніх студентів активно долучатися до подальшої розробки устрою нашої держави, спираючись на досвід країн Вишеградської групи, - наголосив очільник області.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.