Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:44:09

Очільник області закликав студентів активно долучатися до подальшої розробки устрою країни

22.04.2015   08:03Агенцiя

Одним з перспективних напрямків співпраці між країнами Вишеградської четвірки та Чернігівщиною є освітня галузь. Наприклад, у Польщі 60% іноземних студентів – з України. Є і чимало представників нашого регіону.

Про поглиблення стосунків, можливість подальшої співпраці та перспективи європейського розвитку України говорили сьогодні представники делегацій країн Вишеградської групи під час зустрічі з викладацьким складом та студентами Чернігівського національного технологічного університету.

В ході спілкування зі студентським активом голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч висловив сподівання, що цей обмін досвідом та інформацією допоможе нам поглибити співпрацю, налагодити обмін студентами та викладачами з країнами Вишеградської четвірки.

За словами очільника області, саме ці країни не лише найбільш близькі до України територіально, а й споріднені з нею духом. До того ж, саме зараз, у непростий для неї час, готові надавати політичну і матеріальну підтримку.

Говорячи про реформу місцевого самоврядування – а саме ця тематика була основною в ході візиту делегацій до Чернігова – Валерій Куліч відзначив, що децентралізація назріла давно.

— Як це не прикро визнавати, але нинішня модель державного управління не відповідає сучасним вимогам і гальмує подальший розвиток нашої країни та її інтеграцію до європейської спільноти.

Зараз саме ви творите своє майбутнє – ту країну, в якій вам жити, яку вам розбудовувати. Тому я закликаю сьогоднішніх студентів активно долучатися до подальшої розробки устрою нашої держави, спираючись на досвід країн Вишеградської групи, - наголосив очільник області.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ