Монітори Національного превентивного механізму підвищують свою кваліфікацію у роботі з персональними джерелами інформації
З 14 по 15 квітня на базі "Освітнього дому прав людини - Чернігів" відбувся перший спеціалізований тренінг "Робота з персональними джерелами інформації, планування та проведення інтерв'ю під час візиту НПМ" у рамках проекту "Розвиток спільноти моніторів Національного превентивного механізму".
Відкрив тренінг виконавчий директор громадської організації "MART" Сергій Буров: "Метою тренінгу є підвищення кваліфікації діючих державних та громадських моніторів НПМ при використанні персональних джерел інформації, ознайомлення з методиками результативного проведення інтерв'ю та відпрацювання механізмів підвищення кваліфікації моніторів".
"Ще однією метою тренінгів є налагодження комунікації між державними та громадськими моніторами з метою підвищення ефективності моніторингів НПМ. Окрім цього ми зацікавлені в зворотному зв'язку від моніторів, як з метою вдосконалення процесу моніторингових візитів, так і вдосконалення програм навчання інших моніторів" - додала представник Міжнародного фонду "Відродження" Василина Яворська.
Під час тренінгу монітори НПМ склали перелік персональних даних, розібралися від чого залежить вибір певного джерела інформації, ознайомились з національними та міжнародними стандартами захисту персональних даних, розробили проект алгоритму роботи з персональними джерелами інформації для спілкування з представниками місць несвободи та людьми, що в них перебувають.
У рамках проекту також відбуваються моніторингові візити в місця несвободи, що знаходяться в зоні АТО.
У тренінгу взяли участь представники Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та громадські монітори НПМ.
Організатори і партнери тренінгу: Секретаріат Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, громадська організація "МАRТ", Асоціація незалежних моніторів, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр інформації про права людини, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.