Учень Бобровицької гімназії — переможець Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"
Цьогорічний Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», що вже в п’яте проводиться Національною експертною комісією України з питань суспільної моралі та Міністерством освіти і науки України, продемонстрував надзвичайну активність учнів і студентів. Цьогоріч у Конкурсі взяли участь понад 30 тисяч учасників, які у формі творчого звіту (фоторепортаж, стіннівка, плакат, текстові матеріали, відеосюжет тощо) представляли результати добрих справ та суспільно значущої діяльності.
Метою цього заходу є популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів і студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до багатоетнічної та толерантної України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.
Приємно відзначити, що серед переможців цьогорічного конкурсу є і представники Чернігівщини. Це учень 11 класу Бобровицької гімназії Владислав Березан, який підготував культурологічний відеосюжет «Мирне небо — щасливе дитинство» та керівник проекту — заступник директора гімназії з виховної роботи Лариса Барінова.
Особливістю цьогорічного Конкурсу, за інформацією журі, є велика кількість робіт, присвячених темам незалежності України, протидії посяганням на її цілісність, підтримці воїнів-учасників АТО та соціальній допомозі сім’ям переселенців. Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» вкотре засвідчив: молоді українці вболівають за Україну та її майбутнє і прагнуть жити у моральному суспільстві.
Завершиться V Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» урочистою церемонією нагородження переможців, що відбудеться 23 квітня у Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.