Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 00:36:56

Дитячі дошкільні заклади Чернігівської області на кінець 2014 року. ДОВІДКА

14.04.2015   07:55Агенцiя

На кінець 2014 р. в області працювали 424 дитячі дошкільні заклади (ясла, ясла-садки, дитячі садки та навчально-виховні комплекси). Упродовж року їх кількість збільшилася на 7 (1,7%). Не працювали у зв’язку з проведенням капітального ремонту 2 заклади. Більшість закладів, що працювали, розташовані в сільській місцевості (267, або 63%).

Відвідували дитячі установи 30,8 тис. вихованців, що на 1,5% більше, ніж у 2013 р.
   
Збільшення мережі дитячих дошкільних закладів не задовольнило потребу в них населення. Завантаженість закладів області на кінець минулого року становила 117 дітей у розрахунку на 100 місць проти 116 – на кінець 2013р. У міських поселеннях на кожні 100 місць у минулому році припадало 126 дітей, у сільський місцевості – 88. Чисельність дітей перевищувала кількість місць у 124 міських та 118 сільських дошкільних закладах.
   
У числі вихованців 2139 – діти, віднесені до постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, 191 – діти-інваліди, 99 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.
   
Переважна більшість дошкільних установ області (87,3%) – це заклади загального розвитку, 47 закладів – комбіновані, 3 – санаторні та 2 – спеціальні.    У комбінованих та спеціальних закладах організовано 98 груп спеціального призначення, де виховувались 1416 дітей, з них діти з порушенням мови становили 63%, зору – 18,1%, затримкою психічного розвитку – 10,1%, опорно-рухового апарату – 6,3%. У 5 закладах області працювали 17 санаторних груп, які відвідували 390 дітей.

В області працювали 7 груп з цілодобовим перебуванням, які відвідували 116 дітей. З них 4 групи організовано в обласному центрі, 2 – у м.Ніжині та одна – у м.Прилуках. Їх відвідували, відповідно, 58, 45 та 13 дітей.

Крім тих, що відвідують дошкільні заклади, 1365 дітей знаходяться під соціально-педагогічним патронатом цих закладів. Серед них 71 дитина, постраждала від аварії на ЧАЕС, 13 – діти-інваліди, 2 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.
   
Виховний процес забезпечували 3593 педагогічні працівники, з яких 71,1% – вихователі та вихователі-методисти, 9,9% – музичні керівники.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини