Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 01:38:26

Дитячі дошкільні заклади м. Чернігова на кінець 2014 року. ДОВІДКА

11.04.2015   12:12Агенцiя

Дошкільне виховання й навчання дітей в обласному центрі у 2014р. забезпечували 55 дитячих дошкільних закладів. Їх відвідували 11,5 тис. дітей, що на 1,1% більше, ніж у 2013р. Ще один заклад перебував на капітальному ремонті.

Серед вихованців 432 дитини віднесені до постраждалих унаслідок аварії на ЧАЕС, 67 – діти-інваліди, 43 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.

Майже половина дошкільних установ міста (48,2%) – це заклади загального розвитку, стільки ж – комбіновані, по одному – санаторний та спеціальний.

У комбінованих та спеціальному закладах організовано 68 груп спеціального призначення, де виховувалися 952 дитини, з них діти з порушенням мови становили 57,1%, зору – 18,8%, затримкою психічного розвитку – 15,0%, опорно-рухового апарату – 6,1%. У двох дошкільних закладах налічувалося 8 санаторних груп, які відвідували 185 дітей.
У місті працювали 4 групи з цілодобовим перебуванням, які відвідували 58 дітей.

Завантаженість закладів становила 122 дитини в розрахунку на 100 місць і була нижчою, ніж у середньому в міських поселеннях області (126). Найвищою вона була у м.Ніжині (207).
Крім тих, що відвідують дошкільні заклади, 312 дітей знаходяться під соціально-педагогічним патронатом цих закладів.

Виховний процес забезпечували 1,4 тис. педагогічних працівників, з яких 76% – вихователі та вихователі-методисти, 7,2% – музичні керівники.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини