Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:55:47

Думки в Бахмачі про адміністративно-територіальну реформу

11.04.2015   09:53

Щойно принята урядом Методика формування спроможних територіальних громад вперше розглядалася на черговому семінарі «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів».

Проходив він 10 квітня в Бахмачі за участі голів територіальних громад району, працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради. У навчанні взяв участь голова районної ради Іван Желіхівський.

Розглядалися три традиційні блоки питань: причини змін що розпочалися, перебіг реалізації реформи, зокрема – у фінансовій сфері,  можливості законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Учасники навчання поставили, зокрема, такі питання: «Скажіть, якою після реформи буде карта Бахмацького району?», «Якщо нинішнього району зрештою не буде, то у кого працюватиме фінансове управління?», «Яким буде штатний розпис нових територіальних громад?»,  «Хто в результаті реформи відповідатиме за первинну медичну допомогу?», «Навіщо проводити реформу, якщо спочатку треба будувати заводи?», «Які повновження будуть у територіальної громади, а які – у району?», «Навіщо нині самодостатнім громадам об`єднуватися?», «Як бабці доїхати до адміністративного центру об’єднаної територіальної громади?», «Чи держава виділятиме гроші на ремонт сільських доріг під час реформи?», «Чи передбачила держава кошти на реформу?».

Проводили заняття директор Чернігівського центру підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіонрозвитку Юрій Вдовенко.

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.