Визначили можливості залучення місцевих ресурсів для реалізації адвокаційних кампаній
6 квітня в с. Андріївка зібралися 20 представників 5 громадських організацій і волонтерських груп, запалених Майданом на семінар-практикум з організації та проведення адвокаційних кампаній.
Тренер - Руслан Краплич, з використанням методи Фундації імені князів-благодійників Острозьких за ініціативи Центру прогресивної молоді «Апельсин» та підтримки ІСАР-«Єднання», допоміг учасникам визначити актуальні проблеми громад м. Чернігова, поставити цілі майбутніх кампаній, опрацювати ключові повідомлення та етапи адвокаційної медіа-кампанії із застосуванням щонайменше 30 адвокаційних інструментів.
В ході семінару-практикуму учасники підготували 5 адвокаційниих проектів, і визначили можливості залучення місцевих ресурсів для реалізації цих адвокаційних кампаній до кінця 2015 року.
Таким чином, перед місцевими виборами за участі 14-20 груп зацікавлених сторін, адвокаційні кампанії мобілізують до 30% дорослого населення міста Чернігів, та залучать понад 1 000 000 грн. на вирішення проблем громади.
Фундація Острозьких і Руслан Краплич продовжують надавати додаткові дистанційні консультації та забезпечують консалтинговий супровід адвокаційних кампаній, одна із яких може охопити не менше 550 000 підприємців і власників малого та середнього бізнесу усіх регіонів України.
Наразі продовжуэться детальне опрацювання визначених під час семінару адвокаційних кампаній для подальшої презентації громадськості м. Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації