Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 11:59:35

Семінар щодо зменшення розміру єдиного соціально внеску для роботодавців у Прилуках

09.04.2015   11:59

7 квітня в актовому залі Прилуцької міської ради відбувся семінар-практикум на тему «Зменшення розміру ЄСВ для роботодавців. Актуально з березня 2015 року. Інші зміни в трудових відносинах в 2015 році». Захід організовано і проведено фахівцями Центру підтримки підприємництва з участю представників Управлінням праці та соціального захисту населення та Прилуцького міжрайонного центру зайнятості.

Учасниками семінару стали більше 30 представників юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, здебільшого бухгалтери.

Під час семінару обговорювали питання оформлення та розірвання трудових відносин з працівником; ведення трудових книжок з урахуванням змін в законодавстві; кадрове діловодство у ФОП.

За допомогою практичних прикладів, наглядних матеріалів та підрахунків розглядали можливість підвищення заробітної плати і можливість не збільшувати при цьому витрати на сплату ЄСВ; обговорювали правильність визначення базових показників за 2014 рік для подальшого розрахунку та застосування коефіцієнта на зменшення ЄСВ.

Присутні отримали інформацію від центру зайнятості про компенсації ЄСВ від держави; додержання Закону України “Про зайнятість”; працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Від управління праці та соціального захисту населення прозвучала інформація про отримання компенсації середнього заробітку, який зберігається за мобілізованими працівниками в 2015 році.

Для тих, хто не зміг прийняти участь в семінарі, але зацікавлений в застосуванні зменшеного розміру ЄСВ за найманих працівників, розміщено детальну інформацію на офіційному порталі www.pryluky.org в розділі “Центр підтримки підприємництва / корисна інформація». Інформація викладена у вигляді демонстраційних матеріалів (слайд-шоу) з роз’ясненнями та прикладами, які розглядались під час семінару.

Після закінчення семінару учасники залишили свої відгуки:

- Я постійно відвідую семінари, які проводить центр підтримки підприємництва, за які я дуже вдячна, бо на них висвітлюються всі нововведення в законах, які нам потрібні, - Чумаченко Т.В., ФОП.

- Дуже цікавий і змістовний семінар. Завжди користуюсь послугами центру підтримки підприємництва, - Логінова А., бухгалтер.

- Такі семінари дуже потрібні, тому що надають можливість обговорити поточні проблеми, покращують обмін інформацією та сприяють відносинам між підприємницьким середовищем та представниками влади, - Геєць Л.Г., начальник відділу праці УПСЗН.

Довідково: Центр підтримки підприємництва Прилуцької міської ради створений при підтримці АТ Тютюнової компаній «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Україні. Фахівці центру надають безкоштовні консультації з юридичних та бухгалтерських питань суб’єктам господарювання міста і району. Центр підтримки підприємництва працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса: pryluky_business@ukr.net.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.