Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 10:52:23

Городня та територіальна реформа

07.04.2015   17:13

Дванадцятий семінар «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів» пройшов 7 квітня в Городні.

Відкрив його та взяв участь у роботі голова районної ради Григорій Примак. До навчання запрошувалися голови територіальних громад. Проводили заняття директор Чернігівського центру підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіонрозвитку Юрій Вдовенко.

Вони розглянули концептуальні засади зазначеної реформи в України, причини її запровдження та завдання, докладно зупинились на зв`язку новацій Бюджетного та Податкового кодексу з майбутньою територіальною організацію влади.

Під час обговорення учасники семінару питали, зокрема, таке: «Чи територіальна реформа реальна?», «Чи враховує вона особливості півночі Чернігівщини – малонаселеного Полісся?», «Навіщо держава запропонувала громадам об`єднуватися добровільно, а не за владним рішенням?», «Чому держава забрала у нинішніх територіальних громад податок на доходи фізичних осіб?», «Якими будуть критерії для визначення майбутнього адміністративного центру об’єднаної територіальної громади?», «Хто визначатиме структуру та чисельність виконавчих органів нових громад?», «Навіщо об`єднувати громади, якщо суттєвого скорочення штатів не передбачається?», «Чи не призведе об`єднання територіальних громад до зменшення мережі бюджетних закладів?»

У підсумку присутні голови Городнянщини висловили думку про необхідність їхнього залучення до складання проекту перспективного плану формування територій громад.
 

Останні новини Чернігівщини

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Понад 2000 обстежень та понад 170 порушень санітарного законодавства виявили фахівці Держпродспоживслужби на об’єктах нагляду під час січневого локдауну

Понад 2000 обстежень та понад 170 порушень санітарного законодавства виявили фахівці Держпродспоживслужби на об’єктах нагляду під час січневого локдауну 09:50

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області в період дії додаткових обмежувальних заходів з 8 по 24 січня року провели 2214 обстежень закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, агропродовольчих ринків, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:43

Іформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 січня по 8:00 26 січня 2021 року.