Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 05:17:07

Піротехніки ДСНС провели лекційне заняття зі студентами національного педагогічного університету

04.04.2015   11:47Агенцiя

3 квітня в читальному залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка відбулося лекційне заняття зі студентами з питань щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

На захід майбутні педагоги запросили капітана служби цивільного захисту Михайла Ільєва, заступника начальника групи піротехнічних робіт Управління ДСНС у Чернігівській області.

Зокрема, Михайло розповів та наочно продемонстрував присутнім макети вибухонебезпечних предметів та довів основні заходи безпеки у разі їх виявлення. Розмова зі студентами виявилася змістовною та цікавою, адже піротехнік, окрім вимог безпеки, розповів про роботу, яку він зі своїми колегами проводив у зоні проведення антитерористичної операції  по знешкодженню вибухонебезпечних предметів.

На завершення, студенти подякували Михайлу Ільєву за його роботу та проведений пізнавальний захід.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини