Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 17:10:30

Відбувся семінар-тренінг “Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України”

13.02.2012   08:19

10 лютого на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся семінар-тренінг “Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України”.

Захід, участь в якому взяли представники територіальних громад області, керівники та провідні спеціалісти управлінь і відділів виконавчих комітетів місцевих рад, відомі чернігівські експерти з реклами та брендінгу, проведено в рамках міжнародного проекту, що здійснюється Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Чернігівську обласну раду на семінарі представляли депутати: Микола Звєрєв, Сергій Журман, Юрій Богомолець, та представники виконавчого апарату обласної ради: начальник аналітичного відділу Лоліта Ладиженська та начальник відділу інформаційного забезпечення і зв’язків з громадськістю Олександр Соломаха.

Як наголосив директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін, головною метою проведення семінару-тренінгу у Чернігові стало ознайомлення представників органів місцевого самоврядування Чернігівщини із кращими практиками брендингу та промоушену міст, формування інвестиційної і туристичної привабливості територій.

З досвідом розробки та затвердження логотипу міста Чернігова з учасниками семінару-тренінгу поділилася заступник Чернігівського міського голови Анна Романова. Вона наголосила на необхідності запозичення кращого європейського досвіду для підвищення привабливості територій. “Місто з конкретно сформованим брендом має низку переваг. Адже його бренд активізує розвиток туризму. А це, у свою чергу, тягне за собою появу нових робочих місць”, – сказала Анна Романова.

На особливій ролі бізнесу в брендингу територій зупинився депутат обласної ради Микола Звєрєв. Він, зокрема, акцентував увагу на необхідності щонайскорішого впровадження адміністративної реформи, яка б значно спростила механізми вирішення багатьох проблем, як в житті територіальних громад, так і у бізнес-середовищі. “Ефективне соціальне партнерство між бізнесом і місцевим самоврядуванням не можливе без законодавчо закріпленим за останнім права самостійно розпоряджатися своїми коштами”, – резюмував депутат.

Зі змістовною презентацією перед учасниками семінару виступила директор АСК “Prime media” (Чернігів) Тетяна Бойко. Вона поділилася досвідом про те, як за порівняно невеликі кошти можна провести ефективну PR-кампанію міста, провести загальноукраїнський конкурс з розробки логотипу та створення соціальної реклами громади.

Інші виступаючі акцентували увагу слухачів на конкретних порадах при здійсненні брендування міст та провели тренінг “Створення позитивного іміджу міста”.

Як заявили організатори заходу, за підсумками чернігівського семінару-тренігу буде випущено збірку матеріалів, яка міститиме приклади кращих вітчизняних практик брендування міст. Брошура буде корисною як для “піарників”, так і керівників територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .