Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 02:24:41

“Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи”

09.02.2012   09:02

Зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів м. Чернігова, які навчатимуться протягом двох тижнів за програмою вищеназваного семінару, пройшла сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Молоді люди, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади, мали змогу зустрітися з представниками керівних органів державної влади задля того, щоб краще усвідомити необхідність і користь даного навчання, а також отримати уявлення про основи державного управління та організацію функціонування управлінських структур.

“Таке навчання є певним шансом для молодих людей підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці і здобути престижну посаду. Оскільки бажаючих навчатися виявилося більше, ніж передбачено програмою заходу, тому сьогоднішня зустріч призначена відібрати тих учасників навчання, які б найбільше відповідали нормам і вимогам функціонування управлінських структур”, – зазначив на відкритті заходу директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Заступник голови Чернігівської обласної ради, доктор філософії в галузі ділового адміністрування Валентин Мельничук розповів про призначення і структуру роботи обласної ради і обласної державної адміністрації, а також про формування влади на рівні районів. “Проявити себе та свої організаторські здібності – це ознака становлення себе як особистості. На сьогоднішній день працювати в управлінських структурах досить важко, але водночас створення дієздатної команди управлінців сприятиме успішному і перспективному розвитку нашого народу”, – наголосив Валентин Мельничук.

У своєму виступі заступник голови-керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління Микола Стрілець наголосив на важливості підготовки молодих кадрів до проходження державної служби в органах влади, адже добробут української держави залежить від рівня виконання професійних завдань і якості діяльності корпусу державних службовців.

Ірина Протченко, начальник управління державної служби Головдежслужби України в області, магістр державної служби, розповіла про встановлення заробітної плати, виплат за вислугою років, а також певні обмеження у професійній діяльності держслужбовців.

Про досвід роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування студентам також розповідали заступник керівника апарату облдержадміністрації, представник всеукраїнської громадської організації Спілки молодих державних службовців Юрій Музика та головний спеціаліст з питань комп’ютеризації відділу інформаційного забезпечення там зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради Максим Цирулін.

В рамках заходу відбулося анкетування студентів та їх тестування на предмет знання Конституції України та Закону України “Про державну службу”, за результатами якого буде сформована група учасників семінару, що проходитиме наприкінці березня поточного року.
 

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.