Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 05:59:45

Студенти військової кафедри чернігівських вузів отримали первинне офіцерське звання

25.02.2015   15:23Агенцiя

У Чернігові студенти двох вищих навчальних закладів отримали первинне військове звання молодший лейтенант запасу.

Понад сто юнаків та дівчат протягом двох років вивчали військові дисципліни для офіцерів ракетного та артилеристського спрямування на військовій кафедрі Сумського державного університету.

Окрім теоретичних занять в аудиторіях студенти регулярно практикувались зі стрілецьким та артилерійським озброєнням на військових полігонах. Зокрема, вивчали застосування реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» та самохідних артилерійських установок.

Вручали погони молодшим лейтенантам начальник кафедри військової підготовки Сумського державного університету полковник Микола Ляпа та керівники чернігівських вузів.

- Хотів би відзначити, що молодим юнакам та дівчатам хочеться більше динамічного навчання, практики, стрільб та польових виходів, - зазначив полковник Ляпа. – Ми намагаємося задовольняти їхні потреби, не порушуючи план навчання. І вже після випуску досить великий відсоток офіцерів запасу виявляє своє бажання служити в лавах Збройних Сил України та інших силових відомствах.

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини